Logitech G PRO kablosuz mouse alınır mı?

Bütçe
1500

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Fiyatı bekledikçe artıyor arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum 800-1000 TL olduğu zamanlarda alamadım. Şu anda bulabildiğim en düşük fiyat 1400 TL sizce biraz daha beklemeli miyim yoksa fiyat daha fazla yükselmeden alayım mı? (superlight modeli ile aralarında ciddi bir fiyat farkı var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı bekledikçe artıyor arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum 800-1000 TL olduğu zamanlarda alamadım. Şu anda bulabildiğim en düşük fiyat 1400 TL sizce biraz daha beklemeli miyim yoksa fiyat daha fazla yükselmeden alayım mı? (superlight modeli ile aralarında ciddi bir fiyat farkı var.)

Daha geçen G903 lightspeed 1130 TL idi keşke alsaydınız. 🙏🏼

Şuanda zaten 1150 TL hocam o mouse ama tipi hoşuma gitmiyor. :)
Abidik gubidik yerlerde evet o civarda ancak böyle bir ürün öyle yerlerden alınır mı sizin tercihinize bırakıyorum. :)
Hepsiburada, İtopya, QP gibi yerleri daha güvenli buluyorum.

O halde cebinize uyuyorsa alın geçin hocam. Artık devir, bulunca alma devri. 🙏🏼

Abidik gubidik yerlerde evet o civarda ancak böyle bir ürün öyle yerlerden alınır mı sizin tercihinize bırakıyorum. :)
Hepsiburada, İtopya, qp gibi yerleri daha güvenli buluyorum.

O halde cebinize uyuyorsa alın geçin hocam. Artık devir, bulunca alma devri. 🙏🏼

1000-1200 TL civarında bulsam direkt alacağım ama 1400 TL psikolojik sınırımı geçtiği için hiç o kadar para veresim yok indirim bekleyesim var. Sizde haklısınız tabii yarın ne olacağı belli değil artık.

1000-1200 TL civarında bulsam direkt alacağım ama 1400 TL psikolojik sınırımı geçtiği için hiç o kadar para veresim yok indirim bekleyesim var. Sizde haklısınız tabii yarın ne olacağı belli değil artık.
Bu ülkede neden bir ürün 456431 tane farklı fiyata satılıyor aklım mantığım almıyor hocam. G903 LS dedik diye atıyorum örnekleri yanlış anlamayın. Lakin yerinizde olsam Pro' yu çok istiyorsam alırdım hemen.

Bu ülkede neden bir ürün 456431 tane farklı fiyata satılıyor aklım mantığım almıyor hocam. G903 LS dedik diye atıyorum örnekleri yanlış anlamayın. Lakin yerinizde olsam Pro' yu çok istiyorsam alırdım hemen.
Komik gelebilir ama birkaç ay önce ona o kadar para verilmez deyip G305 almıştım aklım hala o mouse'da kaldı. Şimdi elimdekini satıp onu almayı düşünüyorum. 😀

Komik gelebilir ama birkaç ay önce ona o kadar para verilmez deyip G305 almıştım aklım hala o mouse'da kaldı. Şimdi elimdekini satıp onu almayı düşünüyorum. 😀

Hiç komik gelmedi hocam. Zamanında param yetmedi diye MSI x570 bir anakart alıp hediye gelen sıvı soğutma ile satıp gidip ROG X570 Strix almıştım 🥳

Size tavsiyem aklınızda olan ürünü almaktır hocam. Bugün almazsanız yarın 1600 olur böyle böyle gider biliyorsuuz. :)

Tam 1500 TL'ye almaya niyetlenmişken dolar düştü şuan da 1356 TL en ucuz bulabildiğim. Fiyatı daha düşer mi acaba?
Daha fazla bekleyemedim 1283 TL'den aldım hepsiburada üzerinden.
Mouse elime yeni ulaştı ilk izlenimim çok hoşuma gitti, alınır diyorum.

ss1.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı