Logitech G PRO LoL alınır mı?

• Konuyu başlatan Lyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
Üstünde League Of Legends yazan, mor kaplanmış üstünde sarı anneanne dokunuşları olan bir klavyeye bu paralar vermek saçma. Klavyede gayet kötü ve komik duruyor. Birisinin bu klavyeyi kullandığını görsem şahsen basarım kahkahayı. Arkadaşın attığı ASUS çok daha mantıklı.
Bu zevk meselesi. Evet klavye lol edition olarak çok sade olmuş. Ama sade seven vardır belki. O kadar para vermek de yine zevk meselesi. Special edition diye geçen ürünlerin fiyat/performans olmasını beklemek komik asıl.

Bu zevk meselesi. Evet klavye lol edition olarak çok sade olmuş. Ama sade seven vardır belki. O kadar para vermek de yine zevk meselesi. Special edition diye geçen ürünlerin fiyat/performans olmasını beklemek komik asıl.
Sadelikten değil, renk seçimi ve detaylar komik yapıyor. Ayrıca klavyenin performansından değil tasarımından bahsediyorum, fiyat performans ne alaka ? Daha şık daha güzel bir tasarım yapılabilirdi, anneannemin evinden çıkarılmış gibi bir klavye olmayabilirdi en azından.

Sadelikten değil, renk seçimi ve detaylar komik yapıyor. Ayrıca klavyenin performansından değil tasarımından bahsediyorum, fiyat performans ne alaka ? Daha şık daha güzel bir tasarım yapılabilirdi, anneannemin evinden çıkarılmış gibi bir klavye olmayabilirdi en azından.
Hocam renk seçimi ve detaylar da sizin görüşünüz işte. Bu klavyeye bu parayı vermektense X modeli daha iyi derken neyi kastettiniz o zaman açıklayın. "Daha şık, güzel" demek de size göre. Yazdıklarımı anladığınızı zannetmiyorum.

Bu klavyeye bu parayı vermektense X modeli daha iyi derken neyi kastettiniz o zaman açıklayın.
Tasarım daha güzel. En azından şık duruyor.
"Daha şık, güzel" demek de size göre.
Öznel bir yorum olabilir ama genel olarak sevilecek bir tasarımı olduğunu düşünmüyorum.
Yazdıklarımı anladığınız zannetmiyorum.
Ben tasarımdan bahsediyorum siz hala fiyat performans falan diyorsunuz, klavyenin performans olarak güzel olduğunu belirttim zaten. Tasarımı kötü dedim. Bana göre LOL tişörtlerinden falan çok bir farkı yok, çoğunluğun da fikrinin farklı olduğunu sanmıyorum.

Koleksiyonluk falan alınabilir, kullanmalık bence alınmaz, komik.

Tasarım daha güzel. En azından şık duruyor.

Öznel bir yorum olabilir ama genel olarak sevilecek bir tasarımı olduğunu düşünmüyorum.

Ben tasarımdan bahsediyorum siz hala fiyat performans falan diyorsunuz, klavyenin performans olarak güzel olduğunu belirttim zaten. Tasarımı kötü dedim. Bana göre LoL tişörtlerinden falan çok bir farkı yok, çoğunluğun da fikrinin farklı olduğunu sanmıyorum.

Ben tasarımı sevdim fp önemli değil özel seri zaten.

Ben tasarımdan bahsediyorum siz hala fiyat performans falan diyorsunuz.
Mesele tasarımken fiyatını tartışmanın komik olduğunu belirttim, o kısmı anlamadınız. Ben fiyat/performans olmasını değerlendirmedim, bu şekilde değerlendirmek komik olur dedim. Ben bu klavyenin tasarımını beğendiysem ve kaliteliyse keyfime göre 2 bin de veririm 3 bin de.

Mesele tasarımken fiyatını tartışmanın komik olduğunu belirttim, o kısmı anlamadınız. Ben fiyat/performans olmasını değerlendirmedim, bu şekilde değerlendirmek komik olur dedim. Ben bu klavyenin tasarımını beğendiysem ve kaliteliyse keyfime göre 2 bin de veririm 3 bin de.
Hem tasarım kötü hemde fiyat olarak saçma olduğunu belirttim. Fiyat olarak saçma olması ve fiyat/performans olması farklı şeyler. Bence alınmaz, çok komik bir klavye. Sizce alınabilir, size kalmış.
"Daha şık, güzel" demek de size göre.
Bunu yazıp benim yazdığım cevaba '' komik olan nedir '' yazmanız da komik bu arada. Ben kendi fikrimi belirtiyorum bana göre kötü ve komik bir klavye, şahsen 200 TL bile vermem. Siz beğenmişsinizdir 10.000 TL bile verebilirsiniz, bunlar göreceli şeyler. Ben kendi fikrimi belirtiyorum sizde kendi fikrinizi belirtin. Göreceli konularda başkasının fikrini sorgulamak saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı