Razer DeathAdder V2 X vs. Razer DeathAdder V2 Pro vs. Logitech G PRO

zetryx

Decapat
Daha fazla  
Fiyatları ile bir karşılaştırma yapılacak olsa tercihiniz hangisi olurdu ve neden? (Razer DeathAdder Elite kullanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
DeathAdder V2X HyperSpeed ile Basilisk X HyperSpeed arasında fark yok ki :D O fiyat farkı ne öyle?

Sadece kullanım süresi Basilisk X'in wireless halinde 285 saat ve Bluetooth halinde 450 saat iken DeathAdder V2X'in wireless halinde 235 saat ve Bluetooth halinde 615 saat kullanım ömrü var.

Diğer iki model arasından V2 Pro; benim tercihim ise Glorious Model D Wireless olurdu.

DeathAdder v2X HyperSpeed ile Basilisk X HyperSpeed arasında fark yok ki :D o fiyat farkı ne öyle?

Sadece kullanım süresi Basilisk X'in Wireless halinde 285 saat ve Bluetooth halinde 450 saat iken DeathAdder v2X'in Wireless halinde 235 saat ve Bluetooth halinde 615 saat kullanım ömrü var.

Diğer iki model arasından V2 Pro; benim tercihim ise Glorious Model D Wireless olurdu.

Ninjutsu katana superlight hakkında bir fikrin var mı peki.

Logitech G Pro'yu adam etmek için alt skatezleri, sağ ve sol kliği değiştiriyorlardı. Skatezleri yeterince kaygan değilmiş ve mekanik anahtarlar kronik sorunlu vs. deniyor. Tabi ki bir ömür mutlu olan vardır ama Logitech bu kusurlarıyla bu fiyata satması akıl işi değil. Benim görüşüm bu yönde.
Son yıllarda Razer farelerindeki skatezi, optik anahtarı güzel bir atılım. Klasik mekanik anahtarların dezavantajları yok.

Fiyatına bağlı.

Connect Game de 1350 lira.
Logitech G PRO'yu adam etmek için alt skatezleri, sağ ve sol kliği değiştiriyorlardı. Skatezleri yeterince kaygan değilmiş ve mekanik anahtarlar kronik sorunlu vs. deniyor. Tabii ki bir ömür mutlu olan vardır ama Logitech bu kusurlarıyla bu fiyata satması akıl işi değil. Benim görüşüm bu yönde.
Son yıllarda Razer farelerindeki skatezi, optik anahtarı güzel bir atılım. Klasik mekanik anahtarların dezavantajları yok.

Bende Razer daha iyi diye düşündüm Gaming gen indirimine göre bir karar vereceğim.

Geri
Yukarı