Logitech G PRO Wireless skatez önerisi

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
G PRO Wireless'ın skatezleri biraz aşındı, şimdilik idare eder gibi ama değişmesi lazım. Önerilerinize ihtiyacım var.
Nereden alabilirim? Direkt link atabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lydian

Bu da İncelemeleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Lydian

Bu da incelemeleri:

Bu videoların ikisi de reklan iş birliği. Onları bildiğim için buraya yazdım aslında hani kullanan varsa sıkıntı problem çıkar mı çıkmaz mı daha iyisi belki vardır.
Tiger Ice ovuluyordu diye hatirliyorum. Suradan 2. urunu alabilirsiniz:

Yanilmiyorsam @Shuriken kullaniyordu, deneyimlerini paylasabilir.
Türkiye de wraith hoverpad dışında skatez satılmıyor mu?

Merhaba. Konudan bağımsız bir soru soracağım. Şu anda mouse N11'de 852 liraya düşmüş durumda. Almayı düşünüyorum. Siz memnun musunuz? Büyük mouse kullanmaya alıştım. Sizce bu fareye alışabilir miyim?

Arada 350 liralık farkı veremem.
Yani tercih meselesi tabiki superlight'ı da denemiştim aralarında sadece ağırlık farkı var bu ağırlık işiyle takıntılı değilseniz normal g pro wireless alabilirsiniz ama dersen ki abi yok ben hafif mouse istiyorum o zaman mecburen superlight almanız gerekecek gibi görünüyor...

Bu videoların ikisi de reklan iş birliği. Onları bildiğim için buraya yazdım aslında hani kullanan varsa sıkıntı problem çıkar mı çıkmaz mı daha iyisi belki vardır.

Türkiye de wraith hoverpad dışında skatez satılmıyor mu?
Merhaba,
Eger urunlerimiz ile ilgili memnun kalmadiginiz bir durum olursa her zaman degisim ve iade garantisi veriyoruz. Denemenizi tavsiye ederiz.

Geri
Yukarı