Logitech G PRO Wireless vs G PRO X Superlight

sarı siteden alın mouseları, mousepad olarak da klasse fena değil güzeldir. soralarda kronik sensör takılma sorunu ve düşük mouse hz sorunu olabiliyor ama nadir, aldığınızda mouse hz test yapın ve sabit 1000hz alırsanız güle güle kullanın. sıkıntı çıkarsa değişime yollayın. sora ortalama 47 gram atlantis de 55, yani 7-8 gram için çok da şey etmeyin eliniz küçükse sora alın değilse atlantis alın ki bence atlantis switchleri daha iyi+içerikleri daha mutlu eder.+ atlantis mini çıktı eğer beklerim derseniz bir iki aya ona bakabilirsiniz ama dolar yükselişe geçecek so yeah
Logitech g pro wireless elime oturuyordu, Atlantis'i mi tercih edeyim?

Logitech g pro wireless elime oturuyordu, Atlantis'i mi tercih edeyim?
hangi şekilde tutuyordunuz mouseu? yani tutuş olarak claw gripse direk lamzu alın geçin avcunuzu dolduracak tamamen ve parmaklarınızı hafif pençe gibi büküp kullanırsınız rahat bayağı. eliniz küçükse sora değilse lamzu alın, g pro wireless çok eskidi, superlightsa 2020 model olmasına rağmen çok pahalı

hangi şekilde tutuyordunuz mouseu? yani tutuş olarak claw gripse direk lamzu alın geçin avcunuzu dolduracak tamamen ve parmaklarınızı hafif pençe gibi büküp kullanırsınız rahat bayağı. eliniz küçükse sora değilse lamzu alın, g pro wireless çok eskidi, superlightsa 2020 model olmasına rağmen çok pahalı
Lamzuyu sipariş verdim yanında Klasse mousepad de sipariş verdim. Çoğunlukla palm grip nadir de claw grip şekilde kullanıyorum.

Lamzuyu sipariş verdim yanında Klasse mousepad de sipariş verdim. Çoğunlukla palm grip nadir de claw grip şekilde kullanıyorum.
güle güle kullanın, çok beğeneceğinize eminim :) bi ara tam olarak ben de bu setup'ı kullanıyordum çünkü çok hoş duruyor ahahah. mouseun fiziksel faturasını sakın atmayın bazen efatura yollamayabiliyorlar satıcılar/grip tapeleri beğenmezseniz de çıkarttığınız kağıda aynen geri takabilirsiniz. küçük bi not daha düşeyim hadi, kutudan çıkan küçük yuvarlak skatezleri mouseun altına boş yerlere takarsanız mouse sabit duruyor, gerek duymadım ben ama öyle bir sorun olursa yazarsınız buraya

güle güle kullanın, çok beğeneceğinize eminim :) bi ara tam olarak ben de bu setup'ı kullanıyordum çünkü çok hoş duruyor ahahah. mouseun fiziksel faturasını sakın atmayın bazen efatura yollamayabiliyorlar satıcılar/grip tapeleri beğenmezseniz de çıkarttığınız kağıda aynen geri takabilirsiniz. küçük bi not daha düşeyim hadi, kutudan çıkan küçük yuvarlak skatezleri mouseun altına boş yerlere takarsanız mouse sabit duruyor, gerek duymadım ben ama öyle bir sorun olursa yazarsınız buraya
Tavsiyeler için çok teşekkürler, daha laptop siparişi veremedim, ekipmanlar kargoda 🙃

Merhaba yakında zamanda mouse alacağım. Daha önceden G PRO Wireless kullanmıştım, beğenmiştim. Modellere bakarken superlight modelinin de olduğunu fark ettim. Aralarında 1000-1200TL fark var. Sizce bu farka değer mi? Değmezse 2100TL'ye G PRO Wireless alınır mı? Ya da önerebileceğiniz başka mouseler var mı?
Razer Deathadder v3 pro mousepad olarak da Pulsar paracontrol v2.

Geri
Yukarı