Logitech G PRO Wireless vs Pro X Superlight

KAAN7485

Decapat
Selam, bu iki mouse arasında kaldım. G PRO Wireless'in sadece 17 gram daha ağır olduğunu ve sensörlerinin vs. aynı olduğunu duydum bu doğru mu? Bir de sizce tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım şimdiden teşekkürler herkese iyi sosyaller.

Selam, bu iki mouse arasında kaldım. G PRO Wireless'in sadece 17 gram daha ağır olduğunu ve sensörlerinin vs. aynı olduğunu duydum bu doğru mu? Bir de sizce tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım şimdiden teşekkürler herkese iyi sosyaller.
Dostum beni yanlış anlama ama bence superlight alınmaz gereksiz pahalı bence ben 1 hafta önce mause aldım vxe r1 pro aldım bence bunlara bi bak derim

Hocam bütçem maksimum 3.700

Lamzu Atlantis mini Pro'ya da indirimlerde V3 Pro alınabilir. İndirimde V3 Pro yakalarsan daha iyi olur. Şu anda iki modelinde fiyatı aynı zaten.

Lamzu Atlantis mini Pro'ya da indirimlerde V3 Pro alınabilir. İndirimde V3 Pro yakalarsan daha iyi olur. Şu anda iki modelinde fiyatı aynı zaten.

Hocam yanlışlıkla gidip diğer sekmedeki monitör postunun altına mesaj atmışım :D neyse düzenleyi atıp kurtardım. Çok teşekkürler bir süre indirim bekleyeceğim çok teşekkürler.

Geri
Yukarı