Logitech G Pro X iade edilip Cloud Alpha S alınır mı?

Hocam benim de Cloud Alpha'nın sol hoparlör gitmişti, garantiye yollamıştım sıfırını göndermişlerdi. :D
Dediğim gibi yüksek ihtimal kronik sorun var herkesin mi sol taraf gider durup dururken. Bende garantide sıfırıyla değiştirtmiştim. Gelen üründe 1 yıl sonra yine aynı hatadan gitti. Hemde bu sefer garantisi bittiği için yollayamadım. İçini açtım lehim koptuysa lehimleyim diye multimetre ile test ettiğimde hoparlörün öldüğünü gördüm. Sıkıntılı bir ürün.

Hepsini kullanmış birisi olarak şu konudaki yorumumu okuyabilirsin.
Özet geçmek gerekirse;

-Alpha S kendi ses kartıyla ses çok düşük Cloud 2 ses kartının 50. seviyesi Alpha S in 100. seviyesine eşit. Malzeme kalitesi Cloud 2 den daha iyi.

-G PRO X sesi Alpha S e göre bir tık daha fazla 65 falan gibi ama inanılmaz rahatsız eden dip ses mevcut kulak kanatır. Malzeme kalitesi Alpha S den daha iyi.

-Alpha ise Cloud 2 ses kartıyla birlikte kullanıldığında gerçekten temiz ve yüksek ses kalitesine sahip. Fakat 2 yıl içinde 2 tane Alpha eskittim hep sol hoparlörü öldü titiz kullanmama rağmen hiç düşürmedin ses seviyeside hep 50-60 arasıydı bir çok kişinin bir anda sol hoparlörün gittiği yönünde konu açtığını gördüm. Malzeme kalitesi olarak Cloud 2 den iyi.

Sonuç: 1 hafta içinde yazmış olduğum tüm kulaklıkları denedim ve beni tatmin etmediler tekrardan Cloud 2 satın aldım.

Kulaklık iadesi hakkında soranlar olmuş aşağıya attığım konudaki yorumda resimler var. Satıcı Amazon ise her ürünü 1 ay içinde iade etme hakkımız var. Bu kulaklıkları denerken 1 hafta içinde 3 farklı kulaklığı da iade ettim sıkıntısız bir şekilde ücretleri geri ödendi içiniz rahat olsun.

Detaylı bir şekilde anlattığınız için çok teşekkür ederim cidden çok yardımcı oldunuz. DTS'den sonra G Pro X i iade edeceğimi düşünmüyorum ama bu fikrimin değişeceği anlamına gelmiyor. Biraz daha araştırıp duruma göre ne yapacağıma karar vereceğim

Geri
Yukarı