Elektronik Logitech G PRO X kablolu 7.1 kulaklık 2199 TL

Pahalı diyen kişileri gayet iyi anlıyorum. Kablolu kulaklıklar içerisinde en yüksek performansı verebilecek top 5 modelden biri budur. Kablo benim için bir - değil. Bu modelin kablosuzu ise 2 katı fiyatında olduğundan ben tercihimi bu şekilde kullandım.

Pahalı diyen kişileri gayet iyi anlıyorum. Kablolu kulaklıklar içerisinde en yüksek performansı verebilecek top 5 modelden biri budur. Kablo benim için bir - değil. Bu modelin kablosuzu ise 2 katı fiyatında olduğundan ben tercihimi bu şekilde kullandım.
G PRO 2nd Gen kullanıyorum, G PRO X'in tamamen aynısı. Sadece kumaş pad yok ve Blue VO!CE mikrofon yok, gerisi tamamen aynı. Ve 2200 lira edecek bir ürün olmadığını hâlâ söyleyebilirim. Şu an kafamda takılı yani, neye göre pahalı olduğunu biliyorum.

Hocam size zahmet diğer 4'ü söyleyebilir misiniz?

Hocam size zahmet diğer 4'ü söyleyebilir misiniz?
Birinci sıradaki sanırım budur:
1667926355583.png

😂

Geri
Yukarı