Logitech G Pro X kulaklığımı hoparlör olarak görüyor

SponTane

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Logitech G Pro X kulaklık satın aldım, kulaklığı bilgisayar USB kendi ses kartı ile taktığım zaman hoparlör olarak görüyor ve uzamsal ses falan aktif olmuyor. Ses de az geliyor gibi bilgisi olan yardım edecek arkadaslar varsa yazabilirse sevinirim iyi günler dilerim.

Hocam böyle bir yazılım var. İsterseniz bakabilirsiniz.

Selamlar, buyrun;

Beyler Cloud 2 alın geçin, kulağınıza takın sesi fulleyin ve keyfinize bakın. Çok ciddiyim.

Gözünüzü seveyim yardım edin ben de başka bir kulaklık aldım aynı sorunu yaşıyorum. Mikrofon çalışıyor ancak PUBG Lite'a girdiğim zaman sesim gitmiyor ne yapabilirim? Kulaklığı sadece USB ile bağlıyordum hem USB hem jack kablosu birlikte mi kullanmam gerekiyor?

Logitech kulaklık işini beceremiyor. Verdiğiniz 1000 TL ile rezil oluyorsun resmen. İade edebiliyorsan et bence. Sosyal de tonlarca konu açıldı bu kulaklığın sorunları hakkında.

Yani insan hiç araştırmaz mı? Hadi ben aldığım zamanlar daha yeniydi pek kullanan yoktu, bir yerde bilgi bulamamıştım. Logitech'ten sadece mouse alırım, gerisi boş.
İade için Penta Bilişim!i arıyosunuz, iade demiyosunuz ama telefonda, böyle böyle teknik destek istiyorum diyosunuz, onlar size adres ve kargo kodu veriyolar. İşte o adrese o kodla kulaklığı gönderiyosunuz, tabi yaşadığınız sorunları döşüyosunuz bir A4 kağıda ve sonuna ekliyosunuz; değişim veya mümkünse iade istiyorum diye. Onlar da iade ediyolar paranızı.

Geri
Yukarı