Logitech G Pro X nasıl?

Argonath LXI

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Şu an HyperX Cloud 2 kullanıyorum. Mouse ve klavyem de Logitech olacağı için kulaklığımı da Logitech G Pro X alma kararı vermiştim fakat bazı yorumlarda epey yere vurulduğunu gördüm. Boğuk ses geliyor vs. tarzında şikayetler vardı. Kullanan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi bu konuda rica etsem? Piyasaya çıkalı çok uzun zaman olmadı bu model yanlış değilsem, bu kadar kötü olacağını pek sanmadım açıkcası ama sipariş vermeden önce de bir fikir almak istedim.

Takipteyim bu ürünün bir de Wireless modeli var. Bizim memlekette çok kulllanan yok.

Shroud görmüştüm ilk sponsorlu ürün olduğundan mı kullanıyor, sevidiğinden mi kullanıyor bilmiyorum ama ülkede de çok kullanan yok ve incelemesi olmadığı için almaktan vazgeçmiştim.

Takipteyim bu ürünün bir de Wireless modeli var. Bizim memlekette çok kulllanan yok.

Shroud görmüştüm ilk sponsorlu ürün olduğundan mı kullanıyor, sevidiğinden mi kullanıyor bilmiyorum ama ülkede de çok kullanan yok ve incelemesi olmadığı için almaktan vazgeçmiştim.
Profesyonel CS oyuncularının çoğu kullanıyor gördüğüm kadarıyla. Fakat ben de emin olamıyorum. Bir taraftan ses gelmeme, boğuk ses gelme gibi şikayetleri okudukça niyetim azalıyor. s1mple falan da kullanıyor ama NaVi takımı komple Logitech ile anlaşmalı. Diğer prefosyonel oyunculara bakıyorum epey kullanan var. Adam akıllı bir bilgi edinemedim henüz ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı