Logitech G X Pro nasıl?

Bütçe
1500

wruno967

Hectopat
Merhaba ,Rampage Drop Plus kullanıyorum yaklasık 2,5 yıldır. Bu gunlerde ara ara kulaklıgın sol tarafından ses gelmemeye baslıyor. Kabloyu cıkar tak yapınca bazen duzeliyor bazen duzelmiyor. Bilgisayardan yuksek seviyede bir ses gelince duzeliyor bazen. Neye göre oldugunu bende tam anlayamadım. Garantisi bitti sanırsam garantisi biten urunler içinde onarım yapıyor servis. Kulaklık rahatlık, ses kalitesi, mikrofon bakımından çok iyi fiyatına göre fakat uzun sureli kullanım sebebiylemi böyle tam bilmiyorum kulaklarım padlerle ve ses çıkışı olan yerle etkileşim halinde. Dedigim gibi uzun sureli kullanımdan dolayı padlerde bir sönme falan olabilir ama çok etkisi oldugunu zannetmiyorum ben. Dolayısıyla gunde bilgisayarı ortalama 4-5 saatin üzerinde kullanan biri olarak belli bir süreden sonra kulagımın etkileşim halinde oldugu yerler acıyor. Yani kafama taktıgında sıkma gibi bir durum yok ama uzun sure kullanınca o noktalar acıyor

. Sonuç olarak servisi daha aramadım ama bende bir yaptırıp satsam başka bir kulaklıgamı gecsem diye dusunuyorum. Bunu alırken imkanım yoktu şimdi çok şükür istedigimi alabilecek imkanım var. Logitech G X Pro (2. el) almayı dusunuyorum. Kullanan varsa rahatsız oldugu herhangi bir sorunu varsa yazarsa çok sevinirim. Kulak içi kulaklıkta almayı dusundum fakat genelde hepsi silikonlu onlarda uzun sureli kullanımda acıtma yapıyor diye biliyorum. Son olarak bende bir lightning kablolu airpod var bunu PC'ye baglamanın bir yolu var mı internette böyle bir dönüstürücü bulamadım.

Geri
Yukarı