Logitech G PRO X nasıl?

Doğru ama sebebi kulaklık değil. Bu kulaklığın windows ayarları ile çakışan bir ayarı var. Hangi ayar olduğunu hatırlamıyorum, şanssızlık eseri bu sorunu yaşayanlarda ses bulanık çıkıyor. Düzeltince sorun kalmıyor. Ben de ilk aldığımda ses boğuktu hiçbir şey anlaşılmıyordu, düzelttikten sonraki ses performansından fazlasıyla memnun kaldım.

Fakat nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum, forumlarda da pek bir bilgi yok sanırım.

Doğru ama sebebi kulaklık değil. Bu kulaklığın windows ayarları ile çakışan bir ayarı var. Hangi ayar olduğunu hatırlamıyorum, şanssızlık eseri bu sorunu yaşayanlarda ses bulanık çıkıyor. Düzeltince sorun kalmıyor. Ben de ilk aldığımda ses boğuktu hiçbir şey anlaşılmıyordu, düzelttikten sonraki ses performansından fazlasıyla memnun kaldım.

Fakat nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum, forumlarda da pek bir bilgi yok sanırım.
Peki hangi ayarı düzeltmem gerekiyor alırsam aklımda bulunsun.

Bu boğukluk bende deri pedde oluyordu onu çıkartıp kumaş pedi takınca rahatladım siz de bir deneyin bence
Hocam konu hortlamış olucam kusura bakmayın ama ben 2. el Logitech G Pro X alıcam ancak 2 seçeneğim var birinde kumaş ped var ama ses kartı yok diğerinde ses kartı var ama deri ped sizce hangisini almalıyım ?

Geri
Yukarı