Logitech G Pro X nasıldır?

MH751 yada 752 alabilirsin kullanım durumuna göre. 751 3.5mm, 752 harici USB ses kartıyla geliyor. MH752 modelini kendi USB ses kartı olmadan direkt 3.5mm bağlantı ile 1 gün deneme şansım olmuştu, çoğunlukla müzik ve video için. Memnun kalmıştım ben bu kısa süreli denemeden.

MH751 ya da 752 alabilirsin kullanım durumuna göre. 751 3.5mm, 752 harici USB ses kartıyla geliyor. MH752 modelini kendi USB ses kartı olmadan direkt 3.5mm bağlantı ile 1 gün deneme şansım olmuştu, çoğunlukla müzik ve video için. Memnun kalmıştım ben bu kısa süreli denemeden.

Ben 752 olanı beğendim ama başka seçeneklerde varsa daha iyi olur

Biraz araştırma yaptım ve tüm ürünlerim Logitech olduğu için kararımı Logitech Pro X Wireless modelinden yana kullandım. 1 hafta önce satın aldım. Yüksek potansiyeli olan bir kulaklık ama sanırım ben ayar işini pek beceremedim. Yetkili servise gönderip kontrol ettireceğim. Kulaklık konfor olarak çok başarılı ve iyi bir alternatif. Benim kulaklıkta boğuk ses sorunu var ama her kulaklıkta olacak diye birşey yok. Kablolu ile kablosuz arasında 2.5 kat fiyat farkı var. Kablo ile derdiniz yoksa kablolu fiyat olarak iyi bir alternatif.

Logitech g pro x mikrofon açısından gerçekten çok başarılı, sırf mikrofonu için alınır mı bilemem ama benim için mikrofon önemli, bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum, çok fazla fps oynayan biri değilim, belki oyunlar için beğenilmeyebilir ama bana göre fiyatını hak eden bir ürün.

Logitech G PRO X mikrofon açısından gerçekten çok başarılı, sırf mikrofonu için alınır mı bilemem ama benim için mikrofon önemli, bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum, çok fazla FPS oynayan biri değilim, belki oyunlar için beğenilmeyebilir ama bana göre fiyatını hak eden bir ürün.

Teşekkür ederim Alpha s kullanıyorum çok memnunum.

Geri
Yukarı