Logitech G PRO X nasıldır?

Serkan Altaç

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün G PRO X siparişi verdim. Uzun süredir blackshark V2 ile bu kulaklık arasında kalmıştım. Sizce doğru bir karar mı verdim? G PRO X'in sesinin az olduğuna dair yorumlar okudum. Kullanan arkadaşlar bir bilgilendirme yapabilirler mi?

Sesi gayet yüksek. Özel EQ ayarlarınızı kendiniz yapıp dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Mikrofon zaten çok çok üst seviye. Benim 3 yıl olmak üzerere çok memnunum.

Gözlük ile kullanıyorsan bir tik ağrı yapmaya başlıyor 2-3 saat sonra. Tabi gözlük modelide önemli bir etken.

Ses seviyesi gayet yüksek ve ses kalitesi de çok iyi, rahatlığı da iyi. Sadece kulaklıkta yükseklik ayarı yapılan yerdeki plastik nokta dayanma açısından biraz endişe veriyor onun dışında dört dörtlük kulaklık.

Sesi gayet yüksek. Özel EQ ayarlarınızı kendiniz yapıp dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Mikrofon zaten çok çok üst seviye. Benim 3 yıl olmak üzerere çok memnunum.

Gözlük ile kullanıyorsan bir tik ağrı yapmaya başlıyor 2-3 saat sonra. Tabi gözlük modelide önemli bir etken.
Gözlük kullanmıyorum. İnşallah rahattır. Genel olarak aşırı rahat değil yorumları bulunmakta özellikle Blackshark V2'ye kıyasla. Günlük kullanımım uzun süre olacağı için umarım problem yaratmaz rahatsızlık konusunda. Mikrofon olayını da iyice araştırdım zaten. Blue yazılım desteğiyle gerçekten mükemmel oluyor. Umarım ses seviyesi de dediğiniz gibi hayal kırıklığına uğratmaz.
Ses seviyesi gayet yüksek ve ses kalitesi de çok iyi, rahatlığı da iyi. Sadece kulaklıkta yükseklik ayarı yapılan yerdeki plastik nokta dayanma açısından biraz endişe veriyor onun dışında dört dörtlük kulaklık.
Ses kalitesinden zaten genel olarak bir şüphem yok. Logitech iyi marka bu konuda. Ancak umarım ses seviyesi de dediğiniz gibi yüksektir. Dayanma olayı da yeterince dikkat edeceğimden o konuda problem yaşayacağımı düşünmüyorum açıkcası.
Ses kalitesi oldukça iyi. Kablosuz olanını kullanıyorum gayet memnunum.
Umarım bende aynı şekilde memnun kalırım. Tabi ki gönül isterdi ki bende kablosuz alayım ancak fiyat farkı 2 katından fazla neredeyse.

Geri
Yukarı