Logitech G Pro X neden bu kadar ucuz?

xab0n

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklık bakıyordum, g Pro X'in adeksstore da 850 TL olduğunu gördüm ancak g Pro yazıyor, ürün g Pro X değil midir anlamadım. Yardımcı olur musunuz? Bu arada Cloud Alpha s mi alsam g Pro X mi? Tavsiyenize ihtiyacım var. 15 yaşındayım, 1 aydır çalışıyorum kulaklık almak için. Sağlam bir şeye ihtiyacım var. Beni uzun yıllar götürecek bir şey arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.

Not Cloud Alpha s indirimi kovalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün G Pro, G Pro X bununla aynı donanıma sahip fakat yazılım desteği olarak ekstra özellikleri bulunan versiyonu. Örneğin G Pro X'te BlueVoice diye bir yazılım özelliği var, mikrofon sesini geliştiriyor. Ama onun haricinde bire bir aynı ekipmana sahipler. Ama ben senin yerinde olsam Alpha S alırım, 999 TL fiyatı var.

Ürün g Pro, g Pro X bununla aynı donanıma sahip fakat yazılım desteği olarak ekstra özellikleri bulunan versiyonu. Örneğin g Pro X'te bluevoice diye bir yazılım özelliği var, mikrofon sesini geliştiriyor. Ama onun haricinde bire bir aynı ekipmana sahipler. Ama ben senin yerinde olsam Alpha s alırım, 999 TL fiyatı var.

.

1200 oldu keşke dün alsaydım.

Sağ olun.
Başka ürün önerisi olan var mı?

Yoksa Alpha s indirim mi kovalayayım ya Cloud 2 ya da Alpha s hangisi indirime girerse onu alacağım.

Son düzenleme:
.

1200 oldu keşke dün alsaydım.

Sağ olun.
Başka ürün önerisi olan var mı?

Yoksa Alpha s indirim mi kovalayayım ya Cloud 2 ya da Alpha s hangisi indirime girerse onu alacağım.

Amazon'da hala ucuz hocam. 25 liralık fark da Amazon güvencesine vermiş olursunuz.

MH650 modelimizi önerebilirim. 7.1, USB ve telefonunuz Type-C girişli ise telefonda da kullanabiliyorsunuz.

Beni uzun süre götürecek bir şey lazım ancak bu ürünün kafabandına uzanan kollarının içinde herhangi bir metal var mıdır?

Bir de MH752 düşünüyorum ancak sağlamlığı konusunda hiç güven verici değil herkes ses kalitesini çok övüyor ancak hala çok kararsızım.

Amazon'da hala ucuz hocam. 25 liralık fark da Amazon güvencesine vermiş olursunuz.
sizce bir kulaklığa 1000 tl verilir mi ?

pc toplayacağım bekleyip toplayacağım pc ye mi yatırayım yoksa kulaklığa mı yatırsam bilemedim yardımcı olur musun ?
Toplayacağım PC 4000 TL civarı olacak eğer üstüne 1000 TL mi eklersem daha iyi olabilir ama size danışmak istedim.

Hocam halihazırda iyi bir PC yoksa PC'ye yatırmanı tavsiye ederim. Bu tarz ekipmanları en son düşünmekte fayda var. Daha ucuza da uzun süre gidecek bir sürü kulaklık modeli var.

Önerebileceğin herhangi bir kulaklık var mı parası uygun olan mesela bütçe 600 ya da 500 falan desek.

Cloud 2 indirimi bekleyebilirim diye düşünüyorum ince hesapta 660 TL'ye kadar düşmüştü.
Arkadaşlar HyperX Cloud Alpha s aldım Amazon üzerinden 5 Ağustos'da geleceği gözüküyor
Ürünü aldıktan sonra deneyimlerimi konu açarak paylaşacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı