Logitech G PRO X ön ayar problemi

ZantiagO

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün Logitech G PRO X Wireless kulaklığını aldım. Ancak G HUB yazılımı üzerinde başkalarının yarattığı ön ayarları indiremiyorum. İndirdi kullanabilirsiniz olarak görünüyor ama bakınca öyle bir ayarın gelmediğini görüyorum. Kişilerin profillerine tıkladığım da her şey 0 görünüyor hiçbir bilgi göremiyorum. Şu anki güncel versiyonun bir önceki versiyonunu kurdum, ondada sorun aynı şekilde devam ediyor. Tek problemim bu şu an problemi nasıl çözebilirim?

Merhaba arkadaşlar. Bugün Logitech G PRO X Wireless kulaklığını aldım. Ancak G HUB yazılımı üzerinde başkalarının yarattığı ön ayarları indiremiyorum. İndirdi kullanabilirsiniz olarak görünüyor ama bakınca öyle bir ayarın gelmediğini görüyorum. Kişilerin profillerine tıkladığım da her şey 0 görünüyor hiçbir bilgi göremiyorum. Şu anki güncel versiyonun bir önceki versiyonunu kurdum, onda da sorun aynı şekilde devam ediyor. Tek problemim bu şu an problemi nasıl çözebilirim?

Çözümü bilmiyorum fakat kurduğunuz sürümden de daha eski sürümleri indirip deneyin veya yazılımı silin tekrar yükleyip deneyin olur belki tam net bir bilgim yok fakat diyiceklerim bu iyi forumlar umarım sorununuz çözülür.

Çözümü bilmiyorum fakat kurduğunuz sürümden de daha eski sürümleri indirip deneyin veya yazılımı silin tekrar yükleyip deneyin olur belki tam net bir bilgim yok fakat diyiceklerim bu iyi forumlar umarım sorununuz çözülür.

Maalesef silip yüklemek işe yaramıyor nedense. 09/2020 tarihli driveri indirdim oda çözüm sağlamadı.

Çözüm bulamadıysanız yada aynı sorunu yaşayanlar için.Profilinizi doldurun fotoğrafı kullanıcı adı açıklama yapın düzeliyor direk.
Almak isteyenlere de kulaklık mükemmele yakın.Kulaklığın hiçbir problemi yok fakat g hub uygulaması biraz zahmetli uğraşırsanız sapasağlam mükemmel oyun deneyimi yaşarsınz

Çözüm bulamadıysanız ya da aynı sorunu yaşayanlar için. Profilinizi doldurun fotoğrafı kullanıcı adı açıklama yapın düzeliyor direk.
Almak isteyenlere de kulaklık mükemmele yakın. Kulaklığın hiçbir problemi yok fakat G HUB uygulaması biraz zahmetli uğraşırsanız sapasağlam mükemmel oyun deneyimi yaşarsınz.

Her şeyi denedim ben hocam ama ben ses dengelemesi yapmadan kullanamıyorum. O yüzden driverini kurmadan kullandım ama kulaklarımı yara yaptı ve kafamı çok sıktığı için iade ettim kafası uygun olan arkadaşlar kullanabilir tabii ama HyperX'ten Logitech geçen bir kullanıcı o kulaklığı kullanamaz ben HyperX Cloud 2 kullandım 3.5 sene ve şu anda HyperX Flight s wireless modelini kullanıyorum Cloud 2'den bile daha hafif ve daha rahat.

Hyperx cloud2 kalitesinde değil bu kulaklık zaten ondan daha iyi.Şuanki rakibi alpha s zaten.Alacaklara uğramayı seviyorsanız ki buda 2-3 saatinizi alıyor max gözünüz kapalı alabilirsiniz

HyperX Cloud2 kalitesinde değil bu kulaklık zaten ondan daha iyi. Şu anki rakibi Alpha s zaten. Alacaklara uğramayı seviyorsanız ki bu da 2-3 saatinizi alıyor Max gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Bu kişiye göre değişir istediği kadar iyi olsun ama kullanıcı rahat etmedikten sonra çöptür şunu da söylemek istiyorum oyunlarda Cloud 2 kadar iyi ses kasmıyor zaten birçok yayıncıya sponsor yoluyla verildi ve verilenlerin çoğu değiştirdi o kulaklığı. Yabancı forumlarda ve Türk forumlarında kulaklığın akıbeti belli zaten hocam 10 kullanıcıdan 2 tanesi memnun olmadığını söylüyor. Cloud 2'den iyi yönleri 7.1 daha dolgun ama baş ağrıtacak düzeydi basslı ve kaba ama Cloud'tan iyi ve mikrofonu ama onun içinde G HUB kurulursa iyi kurulmazsa oda standart bir mikrofon olarak iş görüyor. Ayrıca şunu eklemek istiyorum o kulaklığı 6-7 gün kullandım ve evimde bilgisayarlar salonda ve mutfağa gittiğimde ses kesiliyordu. Veya çat çut sesleri geliyordu kulaklıktan ama bu Flight s te hiç öyle bir sorun yaşamadım aksine abartmıyorum mutfaktan sonra yatak odam geliyor ve oraya kadar müziğim açık bir şekilde gidip geliyorum ya da DC arkadaşlarımla sohbet ederek evin içinde hiçbir yerde bağlantı kopmuyor kağıt üzerinde iyi olsa da iş performansa gelince yıllardır kulaklık kullanıyorum hemen hemen tüm markaları kullandım ama HyperX oyunda ve konforda kalitesini her zaman ön plana sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı