Logitech G Pro X sesi az

Diğer yerdeki yorumlarınızı da görüyorum şuan.
Kulaklık kablosuyla düzeltmişsiniz.
Yok başkalarında ses kısıklığı.
Yok alpha s e geçmiş oradan da fury x.
Yemin ediyorum aklım almıyor baya karıştı aklım.
G PRO X alıcaksanız eğer bu kulaklığı takmadan önce saçınızı bir güzel bağlamanız gerekiyor. Kulaklığı çıkartmaya gelince saçlar biraz dağılıyor.

Sadece valorantta mı ses çok az geliyor?
Müzikte ses çok iyi ama valorantta oyunun sesi çok az geliyor ses kasamıyorum G Hub ayarı bulamadım. Yardımcı olur musun lütfen? :)
hjhjh.pngBenim EQ ayarlarım böyle, dilerseniz arttırabilirsiniz ama dip ses olucaktır.

Sadece valorantta mı ses çok az geliyor?

Eki Görüntüle 830592Benim EQ ayarlarım böyle, dilerseniz arttırabilirsiniz ama dip ses olucaktır.
Diğerlerinde test etmedim ne yazık ki sadece CS GO ve Valoranta baktım ama valorantta gerçekten çok az hissediyorum. Eko ayarım yüksek 7.1 kullanmıyorum bile çok boğuk oluyor bi türlü anlamadım bu kulaklığı

Diğerlerinde test etmedim ne yazık ki sadece CS GO ve Valoranta baktım ama valorantta gerçekten çok az hissediyorum. Eko ayarım yüksek 7.1 kullanmıyorum bile çok boğuk oluyor bi türlü anlamadım bu kulaklığı
Ben, 7.1 açık bir şekilde kullanmaktayım ve ses seviye çok yüksek. Sizde yazılımsal sorun olabilir.
  1. Kulaklığın ve USB DAC'nin (Dijital - Analog Dönüştürücü) kablo bağlantılarını doğrulayın
    Ses jaklarının yuvalara düzgün şekilde bağlandığından emin olun
  2. Mobil kablo ile test edin
  3. Kabloyu yeniden bağlayın, USB DAC
  4. Adaptörü farklı bir USB girişine takın
  5. Kulaklık, G HUB tarafından algılanıyor mu? G HUB'da gözükmüyorsa, bunu tamamlayın: Cihaz, G HUB'da görünmüyor
  6. Sorun G HUB yokken gerçekleşiyor mu?
  7. Tam sorun giderme adımları: Ses cihazı tanınmadı
  8. "Ses Özellikleri" altında kulaklığın varsayılan cihaz olarak seçilip seçilmediğini kontrol edin (hoparlör simgesini sağ tıklayın ve "Kayıttan Oynatma Cihazları"nı seçin).
  9. • Kulaklığı farklı bir bilgisayarda deneyin ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin
  10. Sorunu daha da izole etmek için mümkünse farklı bir PC ile test edin

Ben, 7.1 açık bir şekilde kullanmaktayım ve ses seviye çok yüksek. Sizde yazılımsal sorun olabilir.
Ben beceremedim bi türlü maalesef ki çok moralim bozuldu bu yüzden. Sizce kulaklıkta mı bir problem var? Sizin yaptığınız eko ayarlarını yapınca boğuk oluyor ses. Başka ne yapmam gerekiyor ki?

1. Kulaklığın ve USB DAC'nin (Dijital - Analog Dönüştürücü) kablo bağlantılarını doğrulayın
  5. Kulaklık, G HUB tarafından algılanıyor mu? G HUB'da gözükmüyorsa, bunu tamamlayın: Cihaz, G HUB'da görünmüyor
  8. "Ses Özellikleri" altında kulaklığın varsayılan cihaz olarak seçilip seçilmediğini kontrol edin (hoparlör simgesini sağ tıklayın ve "Kayıttan Oynatma Cihazları"nı seçin).
  9. • Kulaklığı farklı bir bilgisayarda deneyin ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin
Dediklerinizi yapacağım. Çok teşekkür ederim dönüş sağlayın sonradan olur mu lütfen? <3

Dediklerinizi yaptım. Kendi ses kartı harici çoklayıcı ile denedim ve valorantta sesi biraz daha iyi geliyordu bana beklediğim gibi değildi ve yeterli de değildi. USB DAC adaptörünü farklı yerlere taktım ama sonuç değişmedi. Problemi hala anlamış değilim. G Hub ses ayarım çok yüksek olduğu halde valorant, cs gibi oyunlarda ses kasılmıyor. Görsel bırakacağım.

Dosya Ekleri

• adsdassdasad.png
    adsdassdasad.png
    232,1 KB · Görüntüleme: 414
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı