Logitech G Pro X sesi az

ses kısıkılığı ile ilgil sıkntım yok am ses esk,ii kulalklığıma göre çok daha boğuk geliyor oyunlarda usbyide de kullanıyorum tavsiyeniz nedir

Arkadaşlar g pro x kullanıyorum.Ses kasamayanlar için şunu tavsiye ediyorum 7.1 açık bir şekilde sağ sol çapraz ses düzeylerini 10 yapın ön sesi 5 6 veya 7 yapın ben 6 da kullanıyorum çok daha iyi oluyor.Eq olarak csgo franz kullanıyorum dts ne işe yarıyor tam anlamadım ama genişte kullanıyorum ayrıca 7.1 ayarları yaparken bass düzeyi var ben de çalışmıyor ama siz onu mümkün olduğunca düşürün çünkü tizler daha önemli.Bir de bu eq ile mikrofon ayarlamaya felan çalışmayın çok inceliyor ses varsayılan eq kullanın.

Ben, 7.1 açık bir şekilde kullanmaktayım ve ses seviye çok yüksek. Sizde yazılımsal sorun olabilir.

1. Kulaklığın ve USB DAC'nin (Dijital - Analog Dönüştürücü) kablo bağlantılarını doğrulayın
    Ses jaklarının yuvalara düzgün şekilde bağlandığından emin olun
  2. Mobil kablo ile test edin
  3. Kabloyu yeniden bağlayın, USB DAC
  4. Adaptörü farklı bir USB girişine takın
  5. Kulaklık, G HUB tarafından algılanıyor mu? G HUB'da gözükmüyorsa, bunu tamamlayın: Cihaz, G HUB'da görünmüyor
  6. Sorun G HUB yokken gerçekleşiyor mu?
  7. Tam sorun giderme adımları: Ses cihazı tanınmadı
  8. "Ses Özellikleri" altında kulaklığın varsayılan cihaz olarak seçilip seçilmediğini kontrol edin (hoparlör simgesini sağ tıklayın ve "Kayıttan Oynatma Cihazları"nı seçin).
  9. • Kulaklığı farklı bir bilgisayarda deneyin ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin
  10. Sorunu daha da izole etmek için mümkünse farklı bir PC ile test edin
benim ses duşuklugu g hub yuliyince oluyor ama yüklemeyince blue voice ayamıyorum cozumunuz nedir

Geri
Yukarı