Logitech G PRO X Superlight 1 alınır mı?

Bütçe
3500

Aylmfuha

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara/Kırıkkale
Daha fazla  
Merhaba, elimde Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition mouse var fakat garantisi bitti 5-6 ay önce. Hem yenilemek, hem de farklı bir mouse kullanmak için değiştirmek istiyorum. Superlight 2 çok pahalı ve yorumlara bakılırsa 1 ile aralarında çok fark yok.

Hem kullandığım Razer'ı hem de boşta duran eski Rival 600'ü satıp G PRO X Superlight 1 alayım diyorum. Sizce 1 alınır mı? Yoksa başka bir mouse mı bakayım? Önceliğim kablosuz ve mümkünse beyaz.

Alınmaz.

Şu anda indirimdeyken hızlı olun ve alın derim.

Neden alınmaz? DeathAdder sizce daha mı iyi? Ben de Superlight düşünüyordum ama DeathAdder öneren çok oldu. DeathAdder'ın Teknosa'daki fiyatı superlighta göre daha iyi. Alınabilir gözüküyor

Neden alınmaz? DeathAdder sizce daha mı iyi? Ben de Superlight düşünüyordum ama DeathAdder öneren çok oldu. DeathAdder'ın Teknosa'daki fiyatı superlighta göre daha iyi. Alınabilir gözüküyor

Hakkında çok olumsuz yorum mevcut. Switch'leri kötü. Toz topladığına dair şikayetler var fiyatını hak etmiyor. V3 Pro al geç direk.

Hakkında çok olumsuz yorum mevcut. Switch'leri kötü. Toz topladığına dair şikayetler var fiyatını hak etmiyor. V3 Pro al geç direk.

Siyah rengi ile beyaz rengi arasında neden bu kadar fiyat farkı var acaba orasını anlayamadım ama önemli değil. Genelde siyah kullansam da beyaz da olur fark etmez. Teşekkürler hocam sağ olun. Yaklaşık 6 yıldır ASUS Gladius 2 Core kullanıyorum. Güzel mouse ama artık scroll tuşunda problemler olmaya başladı. Değişme zamanım geldi ve kablosuz mouse arıyorum

Alınır. Logitech G Pro X Superlight ilk satışa sunulduğunda üretilen seride birtakım sorunlar mevcuttu.

Şuan alacağınız üründe çift tıklama gibi sorunlar büyük olasılıkla olmayacaktır.

Siyah rengi ile beyaz rengi arasında neden bu kadar fiyat farkı var?
Yoğun talep olan rengin fiyatı, satıcılar tarafından artırılıyor 🙂

Alınır. Logitech G PRO X Superlight ilk satışa sunulduğunda üretilen seride birtakım sorunlar mevcuttu.

Şu an alacağınız üründe çift tıklama gibi sorunlar büyük olasılıkla olmayacaktır.

Yoğun talep olan rengin fiyatı, satıcılar tarafından artırılıyor 🙂

Teşekkürler hocam. Superlight ile aralarında 500 lira gibi bir fark var maalesef. Fiyatlar birbirine çok yakın olsa iyice kafa karışacak ancak az bir fark yok. Biraz daha uygun olmalıymış Superlight

Teşekkürler hocam. Superlight ile aralarında 500 lira gibi bir fark var maalesef. Fiyatlar birbirine çok yakın olsa iyice kafa karışacak ancak az bir fark yok. Biraz daha uygun olmalıymış Superlight
Diğer alternatiflere de bakılabilir.

Superlight'ın popüler olmasının sebeplerinden biri; tasarım ve ergonomi açısından gerçekten üst düzeyde olmasıdır.

Yoğun talep olması da bu şekilde fiyatlara yansıyor.

Alınmaz.

Şu anda indirimdeyken hızlı olun ve alın derim.
2989'a alamadım fakat bugün son anda 3289'a Vatan'dan aldım. Teşekkürler öneri için.

Geri
Yukarı