Logitech G PRO X Superlight 2 satışta

Neden güzelce farelerin teknik kısımlarını tartışmıyorsunuz? Örneğin GPX 2’nin sensörü bu ancak Türkiye’de şu ürün hem daha uygun hem de sensör, switch vb. tarzda daha kaliteli gibi. Yani önceden böyle değildi. İlk hesabım değil bu, 2015’te açmıştım üyeliğimi. Eskiden hiç böyle değildi. Açıkçası ben de Logitech G PRO X Superlight kullanıyorum ve ikinci versiyonuna geçmek mantıklı mı, diğer modeller daha mı cazip fiyat ve performans anlamında vs. bakmak için arattım. Yani kusura bakmayın bir mod, bir Logitech savunan ve Logitech’i kötüleyenler arasında aşırı seviyesizce bir tartışma yaşanmış. Fikir beyan ederken lütfen laf sokma çabamız, küçük görme veya aşırı taraflı tepkilerimiz olmasın.

Ben mesela kalitesini seviyorum. Switch, skatez değil onlar gerçekten sorunluydu ancak firmayı ve desteğini uzun yıllardır severim. İkinci versiyonuna geçmeyi düşünüyorum. Sensör değişmiş, standart switchler değişmiş bunlar olumlu yanı. 2000 Hz olayına da geçmişler. Skatez için yine uğraştıracaklar ancak görünen o en azından etraftan geri dönüşler o yönde.

Logitech G PRO X Superlight kullanıcısıyım. Yaklaşık olarak 1 yıl gibi bir süre zarfında 997 saat Tom Clancy's Rainbow Six Siege ile elimden düşmedi. Diğer oyunları ve geçirdiğim zamanı saymıyorum. Fare bahsedildiği gibi skatez, switch vb. diğer rakiplerine göre kalitesiz olarak ifade edilen detaylarının eksikliğini yaşatmadı. Belki de cahilliğime verin diğerleri gerçekten kalitelidir bunu fark edebilecek teknik detaylara hakim değilimdir. Ancak Logitech ekosistemini kullanmayı seven bir ben, ileride değişiklik yapma gereği duyabilirim. Param olsa düşünmeden alırım ancak mevcut farem havlu attığı gün bunu değerlendirebilirim. Logitech benim için kaliteli, ihtiyaçlarımı karşılıyor. Bu markayı savunan ya da diğer ürünleri kötüleyen biri değilim, bu tartışmaya dahil olmak istemem. Kişisel fikrim bu yönde.

Link açılmıyor? Sitede kaç TL'den çıktı?

İtopya'da indirimli fiyatı 5.400₺ şuan. Beyaz rengini almayı düşünüyorum ama şuanda sadece magenta rengi satışa sunulmuş. Bu da bir tür satış ve pazarlama politikası galiba. Ürünü aldıktan sonra deneyimlerimi aktardığım bir yazı paylaşacağım.

Şu an elimdeki mouse Viper V2 Pro. Piyasadaki en iyi mouse, en iyi performansı istiyorum diyorsanız ekstra ücret ödeyerek hyperpolling Wireless dongle alabilirsiniz. Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum. Ben bu fareyi gpx Superlight ile karşılaştırırım çünkü tutuş açısından ve tasarımsal olarak en iyi farenin gpx Superlight 2 olduğunu düşünüyorum. Sensör olarak Razer focus Pro 30k daha önde. 750 IPS ve 4000Hz'de sabit hareket inanılmaz bir olay zaten. Gpx Superlight 2, Razer'ın gerisinde kalmış olsa da, bu onun çöp olduğunu göstermez. Hem teknik özellik hem de tasarım açısından çoğu insanı tatmin ediyor ki bu kadar satıldı bu mouse. En iyisi olduğunu değil, en iyilerden biri olduğunu iddia ettim zaten. Hâla da öyle söylüyorum. Gpx 2 ve Viper V2 Pro en iyileri. Ben bu ürünlerle gidip de Ninjutso Sora falan karşılaştırmam. Kalitesiz malzemeli, Çin malı ürünlerle aynı seviyede değiller. Burada ürünü deneyimlemeden bilgisizce racon kesmeye çalışan arkadaşlar, komik durumda olan sizlersiniz 🤣

Şu konuyu okumaya gelen öğrenmek isteyen bir kişinin, senin yorumunu görerek yanlış bilgi edinmesi gerçekten çok acı bir durum. Logitech G PRO X Superlight 2'den bahsediyoruz. 1 yıla elinde patlayan Wraith ürünlerinden değil 🤣

Ninjutso Sora'ya Çin malı deyip dalga geçmek büyük bir cahilliktir kaliteli bir mouse. Gpx 2 Türkiye'ye daha yeni geldi nereden biliyorsun en iyisi olduğunu, pardon neden en iyisi olduğunu düşünüyorusun?

Geri
Yukarı