Logitech G PRO X Superlight 2 satışta

Yine ona o parayı vermek enayiliktir diyip, a101 mouse kullanan marka düşmanları ortaya çıkmış 😅 Dostlar bu ürünler üst segment, kulaklığa 12k mouse a 6k veren adam zaten ürünün fiyatına bakmıyor alacağı performansa bakıyor. Piyasadaki en kaliteli ürünlerden biri olmuş, alacak varsa tereddüte bile gerek yok bence. Yeni çağa ayak uydurun biraz, çıkın artık şu kafalardan.

Dostlar bu ürünler üst segment, kulaklığa 12k mouse a 6k veren adam zaten ürünün fiyatına bakmıyor alacağı performansa bakıyor. Piyasadaki en kaliteli ürünlerden biri olmuş, alacak varsa tereddüte bile gerek yok bence. Yeni çağa ayak uydurun biraz, çıkın artık şu kafalardan.

500 ustu IPS sensoru var, 50G. Kac IPS oldugu belli bile degil bu farenin ve 5000 TL.

650 IPS 50G fareler 3000 TL'nin altina rahatca bulunabiliyor. Performans isteyen adam gider Razer DeathAdder V3 falan bakar buna bakmaz, 750 IPS 70G sensoru var. Apacik kazik bir fare, skatezleri de rakiplerine gore basarisiz.

Yine ona o parayı vermek enayiliktir diyip, a101 mouse kullanan marka düşmanları ortaya çıkmış 😅

Bundan daha iyi bir fare kullaniyorum halihazirda. Focus Pro 30K sensoru mevcut ve GPX Superlight 2'nin Hero 2 sensorunden daha ustun.

İnsanlara fakir muamelesi yapmayin cunku komik duruma dusuyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech'in üst düzey mouselerinden en az 6-7 tane kullandım ve hepsi şu anda toprağın altında.
Bir daha asla ve asla almam. Swich problemlerinden tutun da soyulup kullanılamayacak hale gelmesine kadar başıma gelmeyen kalmadı.
Logitech bu zamana kadar sadece mouse olarak en az 10K'yı çöpe attırdı bana.

Yine ona o parayı vermek enayiliktir diyip, a101 mouse kullanan marka düşmanları ortaya çıkmış 😅 Dostlar bu ürünler üst segment, kulaklığa 12k mouse a 6k veren adam zaten ürünün fiyatına bakmıyor alacağı performansa bakıyor. Piyasadaki en kaliteli ürünlerden biri olmuş, alacak varsa tereddüte bile gerek yok bence. Yeni çağa ayak uydurun biraz, çıkın artık şu kafalardan.

Fazla para verdiğin için ürünü üst segment zannediyorsun. 5500 TL'ye G Pro X Superlight 2 almak yerine 3800 TL'ye Ninjutso Sora 4K alabiliyorsun. Performansa bakan adam neden her açıdan daha kötü bir fareye 1700 TL fazla para versin? 2000 liralık fareyi 10 bin TL'ye önüne koysak "Abi üst seviye ürün yaa" deyip atlayacak kafa yapısına sahipsin. Fare kompleks bir ürün değil. İçerisindeki tüm parçaların adı sanı belli. Superlight 2 dediğin fare 5500 TL edecek cinsten bir fare değil. Markaya para veriyorsun. Üst segment diye de inandırıyorsun kendine.

Şuan elimdeki mouse Viper V2 Pro. Piyasadaki en iyi mouse, en iyi performansı istiyorum diyorsanız ekstra ücret ödeyerek HyperPolling Wireless Dongle alabilirsiniz. Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum. Ben bu fareyi GPX Superlight ile karşılaştırırım çünkü tutuş açısından ve tasarımsal olarak en iyi farenin GPX Superlight 2 olduğunu düşünüyorum. Sensör olarak Razer Focus Pro 30K daha önde. 750 IPS ve 4000HZ'de sabit hareket inanılmaz bir olay zaten. GPX Superlight 2, Razer'ın gerisinde kalmış olsa da, bu onun çöp olduğunu göstermez. Hem teknik özellik hem de tasarım açısından çoğu insanı tatmin ediyor ki bu kadar satıldı bu mouse. En iyisi olduğunu değil, en iyilerden biri olduğunu iddia ettim zaten. Hâla da öyle söylüyorum. GPX 2 ve Viper V2 Pro en iyileri. Ben bu ürünlerle gidip de Ninjutso Sora falan karşılaştırmam. Kalitesiz malzemeli, çin malı ürünlerle aynı seviyede değiller. Burada ürünü deneyimlemeden bilgisizce racon kesmeye çalışan arkadaşlar, komik durumda olan sizlersiniz 🤣

2000 liralık fareyi 10 bin TL'ye önüne koysak "Abi üst seviye ürün yaa" deyip atlayacak kafa yapısına sahipsin. Fare kompleks bir ürün değil. İçerisindeki tüm parçaların adı sanı belli. Superlight 2 dediğin fare 5500 TL edecek cinsten bir fare değil. Markaya para veriyorsun. Üst segment diye de inandırıyorsun kendine.
Şu konuyu okumaya gelen öğrenmek isteyen bir kişinin, senin yorumunu görerek yanlış bilgi edinmesi gerçekten çok acı bir durum. Logitech G Pro X Superlight 2'den bahsediyoruz. 1 yıla elinde patlayan wraith ürünlerinden değil 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Ninjutso Sora'nin malzeme kalitesi iyidir. Sora 4K'ninki ise cok cok iyidir, bilgisiz olan sizsiniz ama bunu da pek iplemeyeceginizi dusunerek detayina inmeyecegim.

GPX Superlight 2 fena degildir ama bu ona 5 bin TL verilecegi anlamina gelmez cunku 5 bin liraya gelene kadar cogu model tokatlar bu fareyi.

Neyse ben fakirmisim, A101 faresi kullaniyormusum, parasi olan adam buna 5 bin lira verirmis zartzurt. Bu kafayla devam.

Goz ardi edip gectim bildirim gelmesin diye cunku bu kadar sig goruslu insanlarla tartisamiyorum, olmuyor.

Şu konuyu okumaya gelen öğrenmek isteyen bir kişinin, senin gibi cahil bir herifin yorumunu görerek yanlış bilgi edinmesi gerçekten çok acı bir durum. Logitech G Pro X Superlight 2'den bahsediyoruz. 1 yıla elinde patlayan wraith ürünlerinden değil 🤣

Wraith'ten kaç tane fare aldın? Kaç tanesi 1 senede elinde patladı? Verdiğim yanlış bilgiyi açıklar mısın? Yanlış bilgi vermişim. Söyle yanlış bilgiyi sileyim mesajı.

Ninjutso'nun ürünlerini kullandın mı? Hayatında kaç farklı fare kullandın? Superlight'ı hangi farelerinle yan yana koydun kıyasladın? İşin tekniğini biliyor musun? Anlıyor musun?

Superlight 2 ile Sora 4K'yı kıyaslamanı istiyorum. Sora 4K'nın neden kötü olduğunu söyler misin? Superlight 2'nin ne avantajı var, Sora 4K'nın ne dezavantajı var bunları bana açıklar mısın?

Superlight 1 dediğin çöp 1 senede kaç kişinin elinde patladı biliyor musun? O Switch'lerin çift tıklama sorunu olduğunun farkında mısın? Kaç kişi bu sorunu yaşadı haberin var mı?

Sora 4K'da dünyanın en pahalı optik Switch'leri kullanılıyor. Tıklama gecikmesi en düşük fareler arasında yerini aldı. Superlight'ın ne özelliği var? Sora 4K yerine 2000 TL fazla verip neden Superlight 2 alalım? Bu bize ne katar? Ne gibi artıları var? Bunları bana açıklaman gerek.

Objektif olun biraz, boş markaların güzellemesini yapmak doğru değil. G Pro X Superlight 2'nin her anlamda gerçek rakibi Viper V2 Pro'dur. Yukarıda yazdığımı tekrar tekrar oku şimdi. Sizinle aynı fikirde olmayan herkese saldırmaya eyleminde bulunuyorsunuz. Böyle giderse iyice çekilmez bir hal alacak sosyal. Eğer son günlerde mouse arayışı içinde olup kararsız kalanlar varsa; teknik özellik bakımından Viper V2 Pro, tasarım, ergonomi ve tutuş açısından Superlight 2 daha önde. İki ürün de sizi üzmez, yeter ki boş markaların boş ürünlerine paranızı kaptırmayın. Boş ürünleri savunan boş insanları da fazla ciddiye almayın. İyi sosyaller.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı