Logitech G PRO X Superlight çift tıklamaya başladı

STEPDUE

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech Superlight alalı 1 sene oldu ama sol tık 2 kere tıklıyor ve beni çok rahatsız etmeye başladi. Günlük hayattaki işlerimide yapamaz oldum.
Bu kronik mi bu farede bilen var mı? Servise göndermek istiyorum fakat nasıl göndereceğimi dahi bilmiyorum.

Switch değiştirmen lazım. Ben G502 Hero'dan sonra switch değiştirmeyi öğrendim. Kaihl GM4 switchler aldım Çin'den. 2 senedir hiç sorun çıkarmadılar.

Switch değiştirsem bu sol tık düzelir mi peki?

Evet düzelir isterseniz Türkiye'de yapan bir yer var bilmiyorum yazmak reklam gibi mi olur ama oraya gönderir iseniz switchlerinizi değiştirebilirsiniz. Ve daha fazlası da var tabii. Ama ürününüzün garantisi bitmediyse daha bence garantiye göndermek daha mantıklı olur Switch güncellemesini garanti bittikten sonra da yapabilirsiniz.

Logitech'e gönderin ürünü, kendiniz switch değişimi falan yapmayın lehimlemelerle uğraşacaksınız. Direk garantiye gönderin. Garanti bittikten sonra bu switch işine bakarsınız.

Omron 20M switchleri olan bir fare için çok normal. Omron 20M'in en büyük özelliği double-click yapması. Switch değişimi yapmanız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı