Logitech G PRO X Superlight sallanan batarya yapıştırıcıyla yapıştırıldıktan sonra garanti gider mi?

decoiren

Hectopat
Merhaba. 17 gün önce Logitech G PRO X superlight satın aldım. Herhangi bir düşme, hasar vs. görmedi ama 2 gündür içinde bir şey sallandığını fark ediyordum ve muhtemelen batarya olduğunu düşünüyordum daha önce bir tanesini tamir etmiştim oradan anladım. Logitech ve Teknosa ile görüştüm bana garantiye göndermemi söylediler ama ben de e-sporla uğraşıyorum ve yakın zamanda turnuvalarım olduğundan göndermeye pek sıcak bakmadım. Cihazı açtım ve bataryanın yapışkanının sökülüp içeride sallandığını gördüm. 507 yapıştırıcıyla bataryayı yerine yapıştırdım. Ürünün garantisi gitmiş midir ve 507 onu tutar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
507 yerinde tutar ancak garantisi bozulmuş olabilir. Eğer dikkatli incelerler ve skateslerin kaldırıldığını fark ederlerse garanti dışı bırakırlar. Garantilik bir işiniz olursa fareyi açtığınızı belirtmezsiniz olur biter.
Bu arada keşke çift taraflı bantla sabitleseydiniz. Batarya değişimine ihtiyacınız olursa çıkarmanız çok zor olacak.

507 yerinde tutar ancak garantisi bozulmuş olabilir. Eğer dikkatli incelerler ve skateslerin kaldırıldığını fark ederlerse garanti dışı bırakırlar. Garantilik bir işiniz olursa fareyi açtığınızı belirtmezsiniz olur biter.
Bu arada keşke çift taraflı bantla sabitleseydiniz. Batarya değişimine ihtiyacınız olursa çıkarmanız çok zor olacak.

Sorun degil bir daha batarya dusup icerde sallanmasin yeter 2 tane skatezim araya gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı