Logitech G PRO X Superlight vs Ninjutso Katana Superlight

Seçenekler arasına viper ultimate eklenebilir. Kullanmaktan keyif aldığım bir model. Yan tarafı kauçuk kaplama olduğundan daha iyi bir tutuş hissi veriyor. Biraz daha basık olduğundan pençe şeklinde kullanılabilir. Bende ki modelde tekerleği yukarı kaydırırken ses çıkarıyor sadece. Onun dışında çok memnunum. Superlight'ın tekerleği bana göre fazla çıkıntılı. Sanırım birçok kişi kulaklık takıp kullandığı için farkında değil fakat özellikle geç saatlerde stakezlerin çıkardığı sürtünme sesi su zımparasıyla kapışır. Normalde var mı bilmiyorum fakat bende ki mouse kasasının birleşme yerlerinin izleri çıkmaya başladı. Kullanımda şuan bir sıkıntı çıkarmıyor. Umarım parçalara bölünmez. 🙂
Şuanda Razer Deathadder Elite kullanıyorum Viper Ultimate'in şeklide biraz ona benzediği için tercih etmem ama teşekkür ediyorum.

İki fareyide şu an kullanıyorum. İnan birisi diğerinden üstün değil. Shape olarak hangisi sana uygunsa onu tercih etmelisin. İki fare arasında fiyat var farkı pek az değil. O yüzden sana tavsiyem GPX olur.

Şunu da belirtmekte fayda var. Ne kadar Katana'nın reklamı yapılsada, GPX, MS olarak daha önde. Yani gecikmesi daha az.

GPX'in "-" diyebileceğimiz durumu belki şarj süresi olabilir.

Katana'nın ise "-" diyebileceğimiz durumu kablolu kullanılamaması. Kablolu kullanıyorsun fakat şarj soketine mıknatıslı olarak tutuntuğu için FPS oyunlarda ani dönüşlerde çıkıyor.

Anlayacağınız burada devreye tamamen shape ve bütçe giriyor.

Hatta ben GPX'i o kadar çok beğendim ki bir de beyazını sipariş ettim. Katana ise sadece beyaz var.

GPX'in skatezlerine kötü diyenlere aldırış etmeyin kesinlikle. Dandik bir mouse ped kullanıyorum ve mükemmel kayıyor. Yetmeyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Sırf etrafta bu tarz yorumlar gördüğüm için GPX alırken, Tiger Ice skatez sipariş ettim. İnan takma gereği duymadım.

Eki Görüntüle 1427497
Aslında Katana'yı tercih ederim ama herhangi bir mağazada olmadığından dolayı mouse'da sorun çıkarsa garanti işlerine fazla uğraşmakta istemiyorum.

Şuanda Razer Deathadder Elite kullanıyorum Viper Ultimate'in şeklide biraz ona benzediği için tercih etmem ama teşekkür ediyorum.

Aslında Katana'yı tercih ederim ama herhangi bir mağazada olmadığından dolayı mouse'da sorun çıkarsa garanti işlerine fazla uğraşmakta istemiyorum.
Kesinlikle simetrik mouse mu istiyorsunuz hocam? Yoksa ergo mouse da olur mu?

Bence kusura denilecek bir şey değil hocam. Beni rahatsız etmedi şahsen.
Mouse alacağım ninjutso katana superlight ile logitech GPX arasında kaldım aradaki fiyat farkı 300 TL hangisini tavsiye edersin normalde GPX alacaktım ama youtube da bi kanal da GPX in skatez ve switchlerini beğenmediğini söyleyince arada kaldım

@NESTER34

Son düzenleme:
İki fareyide şu an kullanıyorum. İnan birisi diğerinden üstün değil. Shape olarak hangisi sana uygunsa onu tercih etmelisin. İki fare arasında fiyat var farkı pek az değil. O yüzden sana tavsiyem GPX olur.

Şunu da belirtmekte fayda var. Ne kadar Katana'nın reklamı yapılsada, GPX, MS olarak daha önde. Yani gecikmesi daha az.

GPX'in "-" diyebileceğimiz durumu belki şarj süresi olabilir.

Katana'nın ise "-" diyebileceğimiz durumu kablolu kullanılamaması. Kablolu kullanıyorsun fakat şarj soketine mıknatıslı olarak tutuntuğu için FPS oyunlarda ani dönüşlerde çıkıyor.

Anlayacağınız burada devreye tamamen shape ve bütçe giriyor.

Hatta ben GPX'i o kadar çok beğendim ki bir de beyazını sipariş ettim. Katana ise sadece beyaz var.

GPX'in skatezlerine kötü diyenlere aldırış etmeyin kesinlikle. Dandik bir mouse ped kullanıyorum ve mükemmel kayıyor. Yetmeyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Sırf etrafta bu tarz yorumlar gördüğüm için GPX alırken, Tiger Ice skatez sipariş ettim. İnan takma gereği duymadım.

Eki Görüntüle 1427497
mause dpi isigi yanmiyor ama mause calisiyor normalmi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı