Logitech G PRO X Superlight vs Razer DeathAdder V3 Pro

Selamlar, sizce hangisi daha iyidir? Herkes farklı bir şey söylüyor merak ettim.
Herkes farklı şeyler söylemeye devam edecek. Aslında konu tam olarak şu. Razer yeni sürüm mouse modelleri çıkarmadan önce ilgili kullanıcılar zamanında "best" dedikleri mouse modeller için "çöp" demeye başladı. Yani mouse'un bile çöp olmasını yeni nesil bir ürün belirliyor. İnanın bana bu yorumları yapan insanların pratik anlamda deneyimleri yoktur. Olsaydı "çöp" demezlerdi. Biliyorum şimdi burası bir forum, isteyen istediğini söyleme özgürlüğüne sahip, ama forum çöplüğe dönüşüyor gitgide. Superlight içinde "çöp" denilmez. Bir kusuru yok. Sarj süresi çok iyi. El yapısına uygun olanlar için kaçırılmayacak bir mouse hala bu zamanda bile. Tabii insanlar yeniliği sever, ben de öyleyim. Superlight mouse'dan sonra Hyperx Pulsefire Haste geçtim mesela, daha iyi olduğu için mi ? Bilmem, yeni denediğim bir mouse olduğu için kendimi daha iyi hissetmiştim. Ondan sonra Viper V2 Pro geçtim. Bence son kullandığım bu 3 mouse arasında en azından birisine karşı "çöp" diye düşünmem, hangisi daha iyi diye düşünseydim yine de kendime göre değerlendirmezdim direkt bodozlama, ama bana göre Hyperx Pulsefire Haste daha iyiydi benim hassasiyet algıma göre. Kısacası bence bu tür konularda Technopat forumunu kullanma. Görüldüğü üzere yorum yapan başka bir kullanıcı Superlight modelini Viper V2 Pro ile rakip görmüş, ve DH V3 Pro önermiş. :p Viper Pro V2 ile DH V3 Pro sensörleri aynıdır.

G PRO X Wireless'ın kronik sorunları var. Biraz daha araştırıp bulabilirsiniz. V2 Pro kullanıyorum gayet memnunum. Eğer tutuşunuz ve el ölçünüz uyuyorsa, net V3 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı