Logitech G PRO X Superlight vs Razer Viper V2 Pro

Doğru hatırlıyorsam öyle geliyor.

Yok çok uzun kullanmadım ama kullandığım süre memnundum şu an deathadder v3 pro kullanıyorum.

FK1'e yakın bir şey arıyorsanız direkt Viper V2 Pro alabilirsiniz hocam. Tamamen aynı şekle sahipler.
Logitech skatezleri için şunu söyliyim şahsen bence skatezleri iyi ve eriyene kadar falan değiştirmeyi düşünmüyorum ben. İlk aldığımda bana da kaymıyor gibi geliyordu fakat 2-3 hafta kullandıktan sonra bal gibi de kayıyor. Ki control bir mousepad ile beraber düşük dpi kullanıyorum. Speed isteyenler sevmez orası ayrı ama kaymama gibi durum söz konusu değil.
Bir başka konu da 4K polling rate ise tamamen pazarlama stratejisi farenin pilinden çok yiyor.
Eğer kablosuz bir fare alacaksanız diye söylüyorum. Ha daha smooth bir deneyim yaşatıyor mu evet fakat bu tamamen masaüstü kullanımında fark ediliyor. Tabi kendi bileceğiniz iş.

Şahsen Viper V2 Pro alıp bir de polling rate aparatına o parayı vermek çok tuzlu geliyor. Üstelik TR'de daha yokmuş bile ve FK1'e göre bir tık geniş gelmişti bana.

Ön-sipariş ile $100, ne kadar güvenilir sizce?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…