Logitech G PRO X Superlight vs Razer Viper V2 Pro

Şu anda FK1 kullanıyorum, ona yakın şekil olarak güncel bir mouse düşünüyorum. Ayrıca 4K Hz seçeneği de olursa daha güzel olur.

Gıcırdama, çift tıklama vs. gibi sorunlar oldu mu şu ana kadar Superlight'ta?

Ürünün fiyatı mouse pad ile makul bir fiyata geliyor, G640 mouse pad olduğunu düşünüyorum padin. Birçok kullanıcı skatezlerinin iyi kaymadığına yönelik yorumlar yapmıştı, aynı markanın padini kullandığımda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Eğer fikrimi değiştirecek bir şey olmaz ise bunu alacağım.
Yok çok uzun kullanmadım ama kullandığım süre memnundum şu an deathadder v3 pro kullanıyorum.

Şu anda FK1 kullanıyorum, ona yakın şekil olarak güncel bir mouse düşünüyorum. Ayrıca 4K Hz seçeneği de olursa daha güzel olur.

Gıcırdama, çift tıklama vs. gibi sorunlar oldu mu şu ana kadar Superlight'ta?

Ürünün fiyatı mouse pad ile makul bir fiyata geliyor, G640 mouse pad olduğunu düşünüyorum padin. Birçok kullanıcı skatezlerinin iyi kaymadığına yönelik yorumlar yapmıştı, aynı markanın padini kullandığımda bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Eğer fikrimi değiştirecek bir şey olmaz ise bunu alacağım.
FK1'e yakın bir şey arıyorsanız direkt Viper V2 Pro alabilirsiniz hocam. Tamamen aynı şekle sahipler.
Logitech skatezleri için şunu söyliyim şahsen bence skatezleri iyi ve eriyene kadar falan değiştirmeyi düşünmüyorum ben. İlk aldığımda bana da kaymıyor gibi geliyordu fakat 2-3 hafta kullandıktan sonra bal gibi de kayıyor. Ki control bir mousepad ile beraber düşük dpi kullanıyorum. Speed isteyenler sevmez orası ayrı ama kaymama gibi durum söz konusu değil.
Bir başka konu da 4K polling rate ise tamamen pazarlama stratejisi farenin pilinden çok yiyor.
Eğer kablosuz bir fare alacaksanız diye söylüyorum. Ha daha smooth bir deneyim yaşatıyor mu evet fakat bu tamamen masaüstü kullanımında fark ediliyor. Tabi kendi bileceğiniz iş.

FK1'e yakın bir şey arıyorsanız direkt Viper V2 Pro alabilirsiniz hocam. Tamamen aynı şekle sahipler.
Logitech skatezleri için şunu söyleyeyim şahsen bence skatezleri iyi ve eriyene kadar falan değiştirmeyi düşünmüyorum ben. İlk aldığımda bana da kaymıyor gibi geliyordu fakat 2-3 hafta kullandıktan sonra bal gibi de kayıyor. Ki Control bir mouse pad ile beraber düşük DPI kullanıyorum. Speed isteyenler sevmez orası ayrı ama kaymama gibi durum söz konusu değil.
Bir başka konu da 4K polling rate ise tamamen pazarlama stratejisi farenin pilinden çok yiyor.
Eğer kablosuz bir fare alacaksanız diye söylüyorum. Ha daha smooth bir deneyim yaşatıyor mu evet fakat bu tamamen masaüstü kullanımında fark ediliyor. Tabii kendi bileceğiniz iş.

Şahsen Viper V2 Pro alıp bir de polling rate aparatına o parayı vermek çok tuzlu geliyor. Üstelik TR'de daha yokmuş bile ve FK1'e göre bir tık geniş gelmişti bana.

Ön-sipariş ile $100, ne kadar güvenilir sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı