Logitech G Pro X vs Blackshark V2

Bende ikisi arasında kararsız kaldım. Versus sitesinde Razer'in puanı rakiplerine göre çok düşük gösterilmiş o çok kafamı karıştırdı ya.

Benim tüm cihazlarım Razer ancak ses konusunda THX ile çalıştıkları için Windows 10'da THX ile ilgili bir yazılım problemi var. O yüzden tercih etmiyorum. Ben de yaşadım, internette yaşayan çok kullanıcının olduğunu da gördüm. Eski yazılımı çok iyiydi şimdi destek vermeyi kesmişler.

Blackshark V2 düşünüyordum ancak yorumları okuyunca bu tarz bir problemi olduğunu bilmiyordum.
Benim tüm cihazlarım Razer ancak ses konusunda THX ile çalıştıkları için Windows 10'da THX ile ilgili bir yazılım problemi var. O yüzden tercih etmiyorum. Ben de yaşadım, internette yaşayan çok kullanıcının olduğunu da gördüm. Eski yazılımı çok iyiydi şimdi destek vermeyi kesmişler.
Yaşadığınız problem neydi tam olarak?

Hocam ben blackshark V2 kullanıyorum, böyle bir problem yaşamadım.

Memnun musun hocam kulaklıktan? 3 yıldır Cloud 2 kullanıcısıyım ve bazı kullanıcıların aksine 7.1 performansından da aşırı memnunum. Ancak artık yeni bir kulaklık almak istiyorum. Net bir şekilde ses kalitesi olarak Cloud 2'den daha iyi bir kulaklık arıyorum. Müzik, video performansı benim için önemli değil benim için önemli olan tek şey rekabetçi oyunlardaki performansı. Ek olarak aradığım diğer şey ise konforlu, rahat, hafif bir kulaklık olması.

Birkaç gündür blackshark V2 modelini araştırıyorum ve hakkında çok olumlu yorumlar okudum. Cloud 2'den daha hafif daha konforlu ve rekabetçi oyunlardaki ses kalitesinin daha iyi olduğunu söylüyorlar.

Memnun musun hocam kulaklıktan? 3 yıldır Cloud 2 kullanıcısıyım ve bazı kullanıcıların aksine 7.1 performansından da aşırı memnunum. Ancak artık yeni bir kulaklık almak istiyorum. Net bir şekilde ses kalitesi olarak Cloud 2'den daha iyi bir kulaklık arıyorum. Müzik, video performansı benim için önemli değil benim için önemli olan tek şey rekabetçi oyunlardaki performansı. Ek olarak aradığım diğer şey ise konforlu, rahat, hafif bir kulaklık olması.

Birkaç gündür blackshark V2 modelini araştırıyorum ve hakkında çok olumlu yorumlar okudum. Cloud 2'den daha hafif daha konforlu ve rekabetçi oyunlardaki ses kalitesinin daha iyi olduğunu söylüyorlar.
Hocam şunu rahatça söyleyebilirim ki kulaklık aşırı rahat. Ses kasma konusunda ben oldukça rahat bir şekilde yer tespit edebiliyorum. Ayrıca film performansı da beni oldukça tatmin etti (gerçi siz film performansını çok önemsemiyorsunuz sanırım.) Tek beni düşündüren kısım boy ayarlama kısımları. İnşallah gelecekte sorun yaşamam ama şu anda oldukça sağlamlar. Yani bence kulaklık fiyatını hakediyor ve alınır.

Hocam şunu rahatça söyleyebilirim ki kulaklık aşırı rahat. Ses kasma konusunda ben oldukça rahat bir şekilde yer tespit edebiliyorum. Ayrıca film performansı da beni oldukça tatmin etti (gerçi siz film performansını çok önemsemiyorsunuz sanırım.) Tek beni düşündüren kısım boy ayarlama kısımları. İnşallah gelecekte sorun yaşamam ama şu anda oldukça sağlamlar. Yani bence kulaklık fiyatını hak ediyor ve alınır.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı