Logitech G PRO X vs Blackshark V2

LuckySs

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bu iki kulaklık arasında kaldım. Ve ikisi arasında 400 lira var öncelikle değer mi? Kendi fiyatlarına değer mi?
2. olarak 1000 lira civarına düşer mi? Bildiğiniz ucuz güvenilir yer var mı?

Şu an kulağımda Blackshark V2 var gayet güzel bir ürün THX özelliğide var. Ama ikisini karşılaştıracaksan Logitech G PRO'yu tavsiye ederim. Ama Razer da güzel marka eğer Razer alacaksan blackshark V2 X al çünkü onda 7.1 özelliğide var.

Şu an kulağımda Blackshark V2 var gayet güzel bir ürün THX özelliğide var. Ama ikisini karşılaştıracaksan Logitech G PRO'yu tavsiye ederim. Ama Razer da güzel marka eğer Razer alacaksan blackshark V2 X al çünkü onda 7.1 özelliğide var.
USB bağlantısı olmaması daha büyük sıkıntı değil midir? Bir de mikrofon önemli benim için yine jak girişli olduğu için mikrofon sıkıntı yaratabilir diye yorumlar var.

USB bağlantısı olmaması daha büyük sıkıntı değil midir? Bir de mikrofon önemli benim için yine jak girişli olduğu için mikrofon sıkıntı yaratabilir diye yorumlar var.
Arkadaş yanlış bir açıklama yapmış galiba. V2 X almak yerine V2 almak daha mantıklı. Bu arada hocam ben bugün G Pro X siparişi verdim. Yarın elimde olacak. Deneyimimi aktarırım yarın.
Düzenleme:
Mikrofon benim için önemli demişsin. Mikrofon tarafında G Pro X kesinlikle daha iyi. Blue Voice markasının teknolojilerini içeriyor.

USB girişli değil derken hangi kulaklıktan bahsettiniz Razer da var hatta USB ses kartıyla beraber geliyor.
Ayrıca mikrofonun jak girişli olması bence avantaj istediğin zaman takıp çıkartıyosun.

Arkadaş yanlış bir açıklama yapmış galiba. V2 X almak yerine V2 almak daha mantıklı. Bu arada hocam ben bugün G PRO X siparişi verdim. Yarın elimde olacak. Deneyimimi aktarırım yarın.
Düzenleme:
Mikrofon benim için önemli demişsin. Mikrofon tarafında G PRO X kesinlikle daha iyi. Blue voice markasının teknolojilerini içeriyor.

Bildiğim kadarıyla V2 de 7.1 özelliği yok sadece THX var ama V2 X de 7.1 özelliğide var.

Bendeki soldan ikinci olan.

Orijinal sitesinden kontol ettim. 7.1 V2 X de var

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-27 094449.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-27 094449.png
    578,6 KB · Görüntüleme: 35
  • aaa.png
    aaa.png
    73 KB · Görüntüleme: 26
  • aaaaa.png
    aaaaa.png
    71 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
USB girişli değil derken hangi kulaklıktan bahsettiniz Razer da var hatta USB ses kartıyla beraber geliyor.
Ayrıca mikrofonun jak girişli olması bence avantaj istediğin zaman takıp çıkartıyosun.

Bildiğim kadarıyla V2 de 7.1 özelliği yok sadece THX var ama V2 X de 7.1 özelliğide var.

Bendeki soldan ikinci olan.

Orijinal sitesinden kontol ettim. 7.1 V2 X de var
İlk kez Razer Blackshark V2 X USB li görüyorum. Ama her sitede 3.5mm jak girişli yazıyordu. Tekrar bakayım o zaman bi yorumlarda da görmedim çünkü. Bakacağım ama biliyorsanız USB versiyonlu satış yeri atar mısınız? Teşekkürler

İlk kez Razer BlackShark V2 X USB'li görüyorum. Ama her sitede 3.5mm jak girişli yazıyordu. Tekrar bakayım o zaman bir yorumlarda da görmedim çünkü. Bakacağım ama biliyorsanız USB versiyonlu satış yeri atar mısınız? Teşekkürler.

Ben kendim Teknosa'dan aldım v2'yi şöyle bir özelliği var istersen jak giriş kullan istersen USB halini galiba ama galiba USB özelliği V2 X de yok çünkü onu bulamadım.

Geri
Yukarı