Logitech G PRO X vs Cloud II

dopela

Femtopat
Daha fazla  
Amacım tamamen Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi üst düzey FPS oyunları oynamak. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın. RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Cloud II ile G PRO X arasında kaldım hangisi sizce daha iyidir birbirlerine göre neleri daha iyi daha kötüdür açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Görece taşınabilir olması, katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur Gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.

Hocam dediğim gibi daha çok Warzone ve Battlefield de kullanacağım için biraz bakındım amaç buysa Cloud II daha iyi gibi geldi.
Cloud2 kraldır. Al geç. Aylık maaşı yıllıgımızdan cok olan xantares bile gitti Cloud2 aldı eternal fire'a geçince. Veya öbür yayıncı/esporcuların çoğu hala cloud2 kullanıyor.

Oyun için yazılımsız kulaklık çok sıkıntı. Aynı algoritma ve ayar her oyuna gitmiyor. Oyununa göre ince ayar çok farkediyor. Mesela ben Blackshark V2 Pro kullanıyorum. Rainbow ve Battlefield 5 için ideal olan ayarım Warzone için iyi olmuyor. Yazılımla oyuna özgü profil hazırlıyorum. Bu profili istersem manuel seçiyorum istersem oyunun exe dosyasına atama yapıyorum yazılımla.
Bu ayarlar ne derseniz:
5.jpg
4.jpg

BF5'te ideal ses ayarı ile yaşdığım avantaj:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyem yazılımıyla bu tür ince ayarların olduğu Logitech Pro X veya Razer Blackshark V2 almanız. Hangisi fiyat olarak uygunsa onu alın derim.
Cloud 2 ilk çıktığında rakibi yoktu ama artık rakipleri onu geçti.

Oyun için yazılımsız kulaklık çok sıkıntı. Aynı algoritma ve ayar her oyuna gitmiyor. Oyununa göre ince ayar çok farkediyor. Mesela ben Blackshark V2 Pro kullanıyorum. Rainbow ve Battlefield 5 için ideal olan ayarım Warzone için iyi olmuyor. Yazılımla oyuna özgü profil hazırlıyorum. Bu profili istersem manuel seçiyorum istersem oyunun exe dosyasına atama yapıyorum yazılımla.
Bu ayarlar ne derseniz:
Eki Görüntüle 1175501Eki Görüntüle 1175502
BF5'te ideal ses ayarı ile yaşdığım avantaj:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyem yazılımıyla bu tür ince ayarların olduğu Logitech Pro X veya Razer Blackshark V2 almanız. Hangisi fiyat olarak uygunsa onu alın derim.
Cloud 2 ilk çıktığında rakibi yoktu ama artık rakipleri onu geçti.
Hocam iyi de ben profesyonel sesçi değilim hangi ayar doğru nasıl anlayacağım, aslında benim de yazılımsız istememe sebebim bu açıkçası. Tak kullan daha sağlıklı geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı