Logitech G PRO X vs. HyperX Cloud Alpha S vs HyperX Cloud Alpha + AMP ses kartı

RaWi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, önceki kulaklığın kırıldığı için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Şu anda alacağım 3 tane kulaklık var aklımda 3'ünden birini alacağım. Sizce hangi kulaklığı almalıyım genellikle FPS oyunları oynuyorum ve müzikte dinliyorum. Bu kulaklıkları deneyimlemiş kişilerde yazarsa çok sevinirim sadece videolara bakarak almak istemiyorum. Deneyimlemiş kişilerin gerçek yorumlarını da istiyorum.
1- Logitech G PRO X
2- HyperX Cloud Alpha S
3- HyperX Cloud Alpha + HyperX AMP ses kartı.

G PRO sahibi olarak asla almanı onermem. Cok kotu bir ses karti var. Full sesi oldukca dusuk. Full sese alinca dip ses problemi var. Ben ses karti olmadan kullanıyorum. Ama mikrofonu baya iyi ve kafada sunger peddler ıle aşırı rahat. Yinede alinmaz diyorum ben.

Son düzenleme:
Merhabalar, önceki kulaklığın kırıldığı için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Şu anda alacağım 3 tane kulaklık var aklımda 3'ünden birini alacağım. Sizce hangi kulaklığı almalıyım genellikle FPS oyunları oynuyorum ve müzikte dinliyorum. Bu kulaklıkları deneyimlemiş kişilerde yazarsa çok sevinirim sadece videolara bakarak almak istemiyorum. Deneyimlemiş kişilerin gerçek yorumlarını da istiyorum.
1- Logitech G PRO X
2- HyperX Cloud Alpha S
3- HyperX Cloud Alpha + HyperX AMP ses kartı.
Alpha S var memnunum, sadece kablosu sikinti. O kadar rahatsiz ediyor ki kesesim geliyor bazen. Sizin icin sorun degilse oneririm.

Alpha S var memnunum, sadece kablosu sikinti. O kadar rahatsiz ediyor ki kesesim geliyor bazen. Sizin için sorun degilse oneririm.

Son zamanlarda kulaklık kontrolcülerini devasa yapıyorlar ve tam yaka kısmına geliyor markaların bunu terketmesi lazım acilen. Küçücük ses açma kısma ve mic mute tuşu olsa yetecek.

Alpha S var memnunum, sadece kablosu sikinti. O kadar rahatsiz ediyor ki kesesim geliyor bazen. Sizin için sorun degilse oneririm.

Kablo sorun değil benim için hangisinin ses kalitesi iyiyse onu alacağım.
G PRO sahibi olarak asla almanı onermem. Cok kotu bir ses karti var. Full sesi oldukca dusuk. Full sese alinca dip ses problemi var. Ben ses karti olmadan kullanıyorum. Ama mikrofonu bayağı iyi ve kafada sunger peddler ıle aşırı rahat. Yinede alinmaz diyorum ben.

G PRO X almayı düşünüyordum ki bu yorumu gördükten sonra vazgeçtim herkes Alpha S için ses seviyesi çok düşük diyordu G PRO X değil mi kötü.

Peki kulaklığın ses seviyesi ve ses kasması nasıl?

Kulaklığı anakarttan beslersen ses olarak gayet iyi ve yüksek ama ses kartı kullanırsan ses kısılıyor ve daha kötü çıkıyor. O fiyata ses kartını kullanmayacaksan değmez.

Kulaklığı anakarttan beslersen ses olarak gayet iyi ve yüksek ama ses kartı kullanırsan ses kısılıyor ve daha kötü çıkıyor. O fiyata ses kartını kullanmayacaksan değmez.

MSI A320M Pro-E anakartım var bu kualklığı tam performans olarak besler mi bilmiyorum. Bir de bir şey daha soracağım kulaklığı anakarttan beslersek G HUB yazılımını kullanabiliyor muyuz?
Bir de siz ses seviyesi düşük demiştiniz Technopat'ın kendi incelemesinde 109 desibele kadar çıkıyor demişler 109 desibel az mı?
MSI A320M Pro-E anakartım var bu kualklığı tam performans olarak besler mi bilmiyorum. Bir de bir şey daha soracağım kulaklığı anakarttan beslersek G HUB yazılımını kullanabiliyor muyuz?
Bir de siz ses seviyesi düşük demiştiniz Technopat'ın kendi incelemesinde 109 desibele kadar çıkıyor demişler 109 desibel az mı?

Maalesef yazılım için USB ile kullanmak lazım. Şöyle ses seviyesini en sona alınca da dip ses oluyor kulaklıkta ve kesinlikle usb ile daha az ses veriyor ses köklemeyi seven biri olarak bana az geliyor. Anakarta jak ile bağladığımda gayet iyi ama kulaklığın özelliklerinden tam yararlanamıyorsun.

Hocam merhabalar Alpha S hala kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyor iseniz mikrofon kalitesi kulaklığın genel kalitesi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz acaba almayı düşünüyorum da. (özellikle dip ses sorunu vs var mı)

Geri
Yukarı