Logitech G PRO X vs HyperX Cloud II Wireless

phanex

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar FPS oyunları oynuyorum ve Discord'u sık kullanıyorum. Mikrofonu da baz alaraktan sizce hangisi tercih edilmelidir? Ya da başka bir kulaklık tavsiyeniz var mıdır?

G PRO X'in fiyatı çok artmış görünüyor. Şu an 2200 civarında sanırsam.

Evet Cloud II Wireless ile aynı neredeyse ama mikrofonunun kalitesi çok iyi bende kararsız kaldım.

Kablolu ve kablosuz mouse kıyaslamasını yapabilmemiz için öncelikle tercihlerini belirlemen gerek. Ben şu an alacak olsam Cloud II Wireless alırdım. Hem yazılım desteği var, hem kablosuz.

G PRO X'inde yazılım desteği var. Kablolu veya kablosuz gibi bir sorunum yok hangisinden daha iyi performans alacaksam onu alırım.

G PRO X'in de yazılım desteği var.
Biliyorum, 1 yıl kadar kullandım ve sattım. Şahsen benzer ses performansının ve benzer fiyatın olduğu yerde işlevselliği tercih ederim. Burada da tercihim Cloud II Wireless olurdu.

Biliyorum, 1 yıl kadar kullandım ve sattım. Şahsen benzer ses performansının ve benzer fiyatın olduğu yerde işlevselliği tercih ederim. Burada da tercihim Cloud II Wireless olurdu.

Cloud II Wireless kullandınız mı hiç? Şu anda hangi kulaklığı kullanıyorsunuz.

Cloud II Wireless kullandınız mı hiç? Şu anda hangi kulaklığı kullanıyorsunuz?
Şu an kulak üstü kulaklık yok elimde, Samsung Galaxy Buds2 var kulak içi olarak.

Cloud II Wireless kullanmadım ancak incelemeleri olumlu yönde. Şu sıralar fiyatı da güzel. Alternatif olarak Arctis 1 Wireless'e de bakabilirsin. Arctis 7'nin sürücülerini kullandığı için ses kalitesi güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı