Logitech G PRO X vs. Logitech G G733

Ses şiddeti berbat, mikrofonu berbat, bass yok tizler zayıf midiler idare eder.
Arctis 7 nasıldır sizce?

Ses şiddeti berbat, mikrofonu berbat, bass yok tizler zayıf midiler idare eder.
Aslında ses kalitesi şiddeti vs. iyi diye biliyorum. Ve yayıncıların youtuberlerinde kullanmış olduğu bir kulaklık. Tek sorun mikrofonu oda ne kadar kötüdür denemeden bilemiyorum. Şuankinden kötü olmasın yeter bana aslında,Şarkı falan kaydetmiyeceğim sonuçta.

Son düzenleme:
2-3K fiyat banından fiyatını hak eden orta segment bir tane kulaklık yok elimde rmk drop Plus mevcut onda kalacağım herhalde.

Kötü değil hocam, fiyat etiketine göre iyi değil ancak hala net, anlaşılabilir.

Bunun için gayet yeterli hocam ancak 3000 TL'lik bir kulaklığın mikrofonu bu kadar kötü olmamalı.

Hocam şahsen kumaş daha rahat, denemeniz gerekiyor.

Bildiğim kadarıyla hayır.

Ne demek hocam boş zamanım oldukça cevap vermeye çalışıyorum. ^^

Anladım hocam, cevap olarakdan evet G733 alınır. Kesinlikle kusursuz değil ancak bütçesine göre sağladığı gerçekten çok fazla güzel özellik var.

Ustam bende almayı düşünüyorum sizce Arctis Pro kablolu almak daha mantıklı mı yoksa G733 alayım mı?

Ustam bende almayı düşünüyorum sizce Arctis Pro kablolu almak daha mantıklı mı yoksa G733 alayım mı?
Hocam, kablosuz şartsa G733 alabilirsiniz. Değilse kendim şahsen Arctis Pro'yu denemediğim için bir yorum yapamam, konu açabilirsiniz.

- G733'ün eksileri -
Kutudan çıkan ses kalitesi bayağı zayıf ancak G Hub üzerinden yaratılan veya bulunan bir profille düzgün bir seviyeye çıkıyor.
Mikrofonu gerçekten kötü, oyundan konuşmak veya Discord için vesaire yeterli ancak harici bir mikrofon öneririm.
Malzeme kalitesi bütçesindeki kulaklıklara göre zayıf, vasat diyebilirim ancak çok problem etmedim ben şahsen.
Merhaba bugün MediaMarkt'dan G733 aldım. Kulaklık neredeyse hiç şarj olmuyor kapatıp 30 dk bekledim hala %6'da. Ayrıca profil indiremiyorum o da çok sıkıntılı. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba bugün MediaMarkt'dan G733 aldım. Kulaklık neredeyse hiç şarj olmuyor kapatıp 30 dk bekledim hala %6'da. Ayrıca profil indiremiyorum o da çok sıkıntılı. Yardımcı olur musunuz?
Hocam aldığım günden günümüze kadar şarj konusunda bir sıkıntı daha yaşamadım, kabloyu takabilidiğinizden emin misiniz? Profil nasıl indiremiyorsunuz anlamadım, elimden geldiğince yardımcı olurum tabii.

Hocam aldığım günden günümüze kadar şarj konusunda bir sıkıntı daha yaşamadım, kabloyu takabilidiğinizden emin misiniz? Profil nasıl indiremiyorsunuz anlamadım, elimden geldiğince yardımcı olurum tabii.
İki sorunuda çözdüm. Kabloyu taktım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Bir anda şarj %100 oldu nasıl oldu anlamadım ama oldu işte sorgulamamak gerek. :D

1708286192766.png

İki sorunuda çözdüm. Kabloyu taktım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Bir anda şarj %100 oldu nasıl oldu anlamadım ama oldu işte sorgulamamak gerek. :D
Hocam şarj göstergesi çok doğru çalışmıyor kendini birkaç saatte bir güncelliyor sanırsam. Ben her gece takıyorum, sabaha çoktan olmuş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı