Logitech G G733 vs G PRO X Wireless

werutaasu99

Kilopat
Hangisi tercih edilmeli? 1800 TL civarı bir fark mevcut. Önemli olan ses kalitesi ve G PRO X'te Bluetooth olması ayrıyeten bir artı. SteelSeries Arctis 9 da bakıyorum fakat ses seviyesi olarak kötü deniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
G PRO X Wireless'te Bluetooth yok, G PRO X 2 Wireless'te Bluetooth var. Oncelikle bunu duzeltelim. Ek olarak G PRO X 2 Wireless henuz Turkiye'ye gelmedi.

Bu karsilastirmada hangisi ucuz ise onu sec. Cunku 1800 TL'lik bir fark yok.

G PRO X Wireless'te Bluetooth yok, G PRO X 2 Wireless'te Bluetooth var. Oncelikle bunu duzeltelim. Ek olarak G PRO X 2 Wireless henuz Turkiye'ye gelmedi.

Bu karsilastirmada hangisi ucuz ise onu sec. Cunku 1800 TL'lik bir fark yok.
Bluetooth var gözüküyor özelliklerde yalandan galiba. Arctis serisi için ne dersiniz ?

Hocam bence profesyonel içerik üreticiliği yapmıyorsanız böyle harcamalara gerek yok. Sadece oyun için alıyorsanız rahat bulduğunuz çoğu stereo işinizi görür.

Ekleyemedim link nedense fakat mediamarkt üzerinden baktım.
MediaMarkt'i bos ver. Urunun kendi sitesinde de Bluetooth diye bir sey yok. Emin ol Bluetooth olsa bagira bagira yazarlardi :D Sallamislar oradaki "Bluetooth: Evet" kismini. Tabii soyle bir sey var, G PRO X 2 Wireless'i yanlislikla G PRO X Wireless basligi altinda satiyorlarsa onu bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı