Logitech G PRO X vs Razer BlackShark V2

@Emre.Upset
Eğer düşünürseniz elimde 2 adet sıfır üst seviye oyuncu kulaklığı mevcut. Kulaklık iadesi olmadığı için elimde kaldılar kullanmıyorum. THH'ye başvurdum olumlu sonuçlanacak fakat uğraşmadan almak istiyorsan verebilirim.

Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Gaming Kulaklık -> 2.500 TL

Kingston HyperX Cloud Orbit S (100 mm ses sürücüsü var) => 3.300 TL

Özellik bakımından ikisi de aynı mı hocam?
Hayır.

G PRO X'te taşıma çantası var, Blue VO!CE mikrofon var, deri padin yanında ekstradan gelen kumaş pad var ve 10 farklı frekans değişikliği yapabildiğin ekolayzır ayarı var.

G PRO'da taşıma çantası yok, standart mikrofon var, kumaş pad yok ve 5 farklı frekans değişikliği yapabildiğin ekolayzır ayarı var.

@Emre.Upset
Eğer düşünürseniz elimde 2 adet sıfır üst seviye oyuncu kulaklığı mevcut. Kulaklık iadesi olmadığı için elimde kaldılar kullanmıyorum. THH'ye başvurdum olumlu sonuçlanacak fakat uğraşmadan almak istiyorsan verebilirim.

Razer BlackShark V2 Pro kablosuz Gaming kulaklık -> 2.500 TL.

Kingston HyperX Cloud orbit s (100 mm ses sürücüsü var) => 3.300 TL.

Kablosuz almayı düşünmüyorum teklifiniz için sağ olun hocam.
Hayır.

G PRO X'te taşıma çantası var, Blue vo! Ce mikrofon var, deri padin yanında ekstradan gelen kumaş pad var ve 10 farklı frekans değişikliği yapabildiğin ekolayzır ayarı var.

G PRO'da taşıma çantası yok, standart mikrofon var, kumaş pad yok ve 5 farklı frekans değişikliği yapabildiğin ekolayzır ayarı var.

Oyun odaklı ve rahatlık bakımından baktığımızda hangisi daha önde olur hocam?

Kablosuz almayı düşünmüyorum teklifiniz için sağ olun hocam.

Oyun odaklı ve rahatlık bakımından baktığımızda hangisi daha önde olur hocam?
Logitech G PRO X.

Müzik ve film bakımındanda aynı şekilde olur değil mi hocam?
Film, müzik ve oyun için istiyorsanız hocam kesinlikle ve kesinlikle HyperX Orbit S almalısınız.
Çok fazla kulaklık kullandım ama bunun gibisini görmedim. 100 mm devasa ses sürücüsü var. Zaten sesini açıp müzik veya film izlemeniz imkansız sağırlaşrsınız asla duramazsınız. :D Ben satış için teklif yaptığımdan değil gerçeklerden bahsediyorum. İnanılmaz bir ses ve bass var. Alacaksanız hiç bir şeye bakmadan bunu alın derim.

Film, müzik ve oyun için istiyorsanız hocam kesinlikle ve kesinlikle HyperX orbit s almalısınız.
Çok fazla kulaklık kullandım ama bunun gibisini görmedim. 100 mm devasa ses sürücüsü var. Zaten sesini açıp müzik veya film izlemeniz imkansız sağırlaşrsınız asla duramazsınız. :D ben satış için teklif yaptığımdan değil gerçeklerden bahsediyorum. İnanılmaz bir ses ve bass var. Alacaksanız hiçbir şeye bakmadan bunu alın derim.

Fiyatı çok pahalı hocam bir kulaklık için verebileceğim bütçe maksimum 1.500 TL.

Müzik ve film bakımından da aynı şekilde olur değil mi hocam?
Evet. Tabi ki müzik anlamında referans kulaklığı kalitesi beklememek gerek. Günün sonunda bunların hepsi oyuncu kulaklığı çünkü.

Film, müzik ve oyun için istiyorsanız hocam kesinlikle ve kesinlikle HyperX Orbit S almalısınız.
Çok fazla kulaklık kullandım ama bunun gibisini görmedim. 100 mm devasa ses sürücüsü var. Zaten sesini açıp müzik veya film izlemeniz imkansız sağırlaşrsınız asla duramazsınız. :D Ben satış için teklif yaptığımdan değil gerçeklerden bahsediyorum. İnanılmaz bir ses ve bass var. Alacaksanız hiç bir şeye bakmadan bunu alın derim.
Çok normal çünkü HyperX Orbit S, Audeze Mobius'un aynısı. Ve Audeze markası da referans kulaklık ve ses sürücüsü üreticisi.

Evet. Tabi ki müzik anlamında referans kulaklığı kalitesi beklememek gerek. Günün sonunda bunların hepsi oyuncu kulaklığı çünkü.

Çok normal çünkü HyperX Orbit S, Audeze Mobius'un aynısı. Ve Audeze markası da referans kulaklık ve ses sürücüsü üreticisi.
Hocam 900-1000tl fiyatlarında rahat oyuncu kulaklığı olarak önerebileceğiniz kulaklık var mı?

Geri
Yukarı