Logitech G PRO X Wireless Kulaklık alınır mı?

Jugger1910

Hectopat
Merhaba;

Arkadaşlar kulaklığı kullanan var mı? Sizce alınır mı? + ve - Yönleri nelerdir? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G Pro X kablolu modelini kullanıyorum. Gerek müzik, gerekse oyun ve ya film her türlü modda kullanabileceğiniz üst seviye bir kulaklık. Bu paraya alınmaz başka bir model var diyenler olabilir, doğrudur bir şey diyemem ancak kulaklıktan son derece memnunum.

İlave olarak, mikrofon için kullanılan Blue Voice teknolojisi inanılmaz kaliteli. GHUB uygulaması üzerinden hoparlör için olduğu gibi dilerseniz mikrofon için özelleştirilmiş profiller indirerek kullanabilirsiniz. Sesinizi duyanlar ayrıca masanızda harici bir mikrofon kullandığınızı düşünecekler.

Son düzenleme:
G Pro X kablolu modelini kullanıyorum. Gerek müzik, gerekse oyun ve ya film her türlü modda kullanabileceğiniz üst seviye bir kulaklık. Bu paraya alınmaz başka bir model var diyenler olabilir, doğrudur bir şey diyemem ancak kulaklıktan son derece memnunum.

İlave olarak, mikrofon için kullanılan Blue Voice teknolojisi inanılmaz kaliteli. GHUB uygulaması üzerinden hoparlör için olduğu gibi dilerseniz mikrofon için özelleştirilmiş profiller indirerek kullanabilirsiniz. Sesinizi duyanlar ayrıca masanızda harici bir mikrofon kullandığınızı düşünecekler.
Günaydınlar, ☺️ arka plan sesleri kesmek için hangi ayarı kullanıyorsunuz? Rica etsem paylaşır mısınız?

Tabi ki paylaşabilirim. Ancak bunun için bir kaç saate ihtiyacım var. Akşama doğru tekrar buradan haberleşelim.
Acelesi yok, ayarları paylaşacağım arkadaş akşamları damlıyor discord'a. ☺️ Normalde konuşmadığı zaman arka plan sesleri kesiliyor fakat konuştuğu zaman arka plan sesleri robotik sese dönüşüyor. Anlamadığımız içinde ayarları fazla kurcalamak istemedik. 🙂 Konu sahibinden özür diliyorum. 😇

Almaya kararlıyım ama piyasa bi garip fiyat skalası çok oynak
Acelesi yok, ayarları paylaşacağım arkadaş akşamları damlıyor Discord'a. ☺️ normalde konuşmadığı zaman arka plan sesleri kesiliyor fakat konuştuğu zaman arka plan sesleri robotik sese dönüşüyor. Anlamadığımız içinde ayarları fazla kurcalamak istemedik. 🙂 konu sahibinden özür diliyorum. 😇

Estağfurullah ayarlar bana da lazım olacak gibi :)

Mikrofon için -diğer ön ayarlara gözat- sekmesinden "Pro Voice+ V1" başlıklı ses profilini indirebilirsiniz. Sürekli olarak bunu kullanıyorum. Ses profilini nasıl paylaşacağımı bulamadım. Görseli şu şekilde;
@MisafirTerliği34 @Jugger1910

Dosya Ekleri

• celyxvoice.jpg
    celyxvoice.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 219
Mikrofon için -diğer ön ayarlara gözat- sekmesinden "Pro Voice+ V1" başlıklı ses profilini indirebilirsiniz. Sürekli olarak bunu kullanıyorum. Ses profilini nasıl paylaşacağımı bulamadım. Görseli şu şekilde;
Çok teşekkür ederim. Arkadaşım duacınız olacak. 😇

Kulaklığı aldım ama Arctis 5 deki gibi pubg'de ses alamıyorum ayarlar için yardımcı olur musunuz ? Temiz bir ses istiyorum

Geri
Yukarı