Logitech G PRO X'ten gelen hışırtı

Furkan3838

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba geçenlerde bir konu açmıştım kulaklık almak için ve dün MediaMarkt mağazasına giderek kararsız kaldığım modelleri deneyerek en beğendiğim model olan Logitech G PRO X'i satın aldım ama bir sorun mu emin değilim kulaklığı açtığım zaman bilgisayara bağlı olmasa bile kısık sesli bir hışırtı sesi var bu normal midir acaba? Kulaklığı oyun oynarken ya da müzik dinlerken o sesi duymuyorum bile sadece bilgisayarda boştayken kısık sesli bir hışırtı gibi ses var. Umarım derdimi anlatabilmişimdir kulaklık bozuk olabilir mi ya da bu normal midir? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba geçenlerde bir konu açmıştım kulaklık almak için ve dün MediaMarkt mağazasına giderek kararsız kaldığım modelleri deneyerek en beğendiğim model olan Logitech G PRO X'i satın aldım ama bir sorun mu emin değilim kulaklığı açtığım zaman bilgisayara bağlı olmasa bile kısık sesli bir hışırtı sesi var bu normal midir acaba? Kulaklığı oyun oynarken ya da müzik dinlerken o sesi duymuyorum bile sadece bilgisayarda boştayken kısık sesli bir hışırtı gibi ses var. Umarım derdimi anlatabilmişimdir kulaklık bozuk olabilir mi ya da bu normal midir? Teşekkürler.
Yaz logiye, durumu burdaki gibi izah et ya da müşteri hizmetlerini ara, yenisini yollasinlar. Penta bilgisayar mi ne bakıyordu, yanlış olmasin da. Araştır.

Penta teknolojnin teknik destek mailine şimdi yazdım ve anladığım kadarıyla dediğinize göre bir sıkıntı var. Umarım yenisi yollanır.

Arkadaşlar tekrar merhaba elimdeki ürünü MediaMarkt mağazasına verdim ve servise gönderdiler yaklaşık 20 gündür servisteydi ve bugün ürün için ya aynı modelden sıfırını vereceklerdi ya da o gün kulaklığa verdiğim fiyat kadarını iade edeceklerdi ben sıfır modelini almayı tercih ettim fakat bugün yine test ettiğim zaman yine aynı hışırtı sesi mevcut bundan sonra ne yapmamı önerirsiniz hışırtıya aldırmadan kullanmak mı yoksa tekrar mı servise vereyim yine 20 gün bekleyeceğim açıkçası kulaklığı kullanmaya hevesim kaçtı diyebilirim teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı