Logitech G100 Oyuncu Faresi İncelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar,

Ürünü yaklaşık 2 - 3 hafta önce Teknosa' dan aldım. Ürün normalde oyuncu faresi olarak geçiyor ama ilginçtir ki Logitech, sitesinde oyuncu fareleri bölümüne koymamış. Piyasada bu isimde 2 tane fare bulunmakta. Birisi G100, diğeri ise G100s. Bu iki ürünün farklarından bahsetmek isterdim ama kesin bilgi sahibi değilim ve Logitech' in sitesinde G100 yer almıyor.

Genel Bakış:

Şimdi bu 'oyuncu faresi' deyiminden bahsetmek istiyorum. Bence bu terim, insanları kandırmak için çıkarılmış bir şey. Diğer farelerle oyun oynanmıyor mu ? Tabii ki oynanıyor. Üzerine DPI tuşu koydun mu oyuncu faresi oluveriyor işte. Madem öyle neden aldın diyeceksiniz. Hem yeni fare almayı düşünüyordum hem de fiyatı 20 TL' ye düşmüştü bende alayım dedim.

Biraz da ürünün üzerindeki DPI tuşundan bahsedeyim. DPI tuşu normalde 3 farklı değer arasında geçiş yapabiliyor. (1000, 1450, 2450) Ama Logitech Oyun yazılımını indirdiğiniz takdirde bu değerleri kişiselleştirebiliyor ve 5 farklı değere kadar çıkarabiliyorsunuz.

Ürünün Kalitesi ve Diğer Özellikler :

2-3 haftadır kullanıyorum ve sorun yaşamadım. Elinize ilk aldığınızda kalite ve sağlamlık hissi veriyor. Elinizi fazla terletmiyor ve yormuyor. Ağırlığına gelecek olursak ne çok hafif ne çok ağır. Ürünün kolay kayar tabanları kullanım esnasında kolaylık sağlıyor. Ürünün asıl fiyatı 50 - 60 Lira civarı. Bu kadar parayı hak ediyor mu derseniz hayır etmiyor. Ben indirimle 20 Lira' ya aldım.

Eksi Özellikler :

Şu ana kadar herhangi bir olumsuz yönüne rastlamadım.

Ürünün Fotoğrafları :

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Aynı ürünü 4 ay kadar önce bende 20 TL'ye Teknosa'dan almıştım. Call of Duty Ghosts oynuyorum. FPS oyunları için düşük bütçe ile gayet güzel seçim olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı