Logitech G102/G203 için tutuş şekli nasıl olmalıdır?

el boyutuna bakmak lazım önce 17cm olan biri small el'e sahip sayılır ve her gribi tutar g203te.
17-18.5 medium sayılır ve palm ile rahat etmez g203 mouseta, 19cm ve üzerinde g203 kullanımı bayağı zordur, claw zor olsa da tutabilen insanlar var , finger ise tutulur

Bence bu standartlara göre değil nasıl rahat ediyorsan öyle tutmalısın. Bilmem şu şöyle tutuyor bende öyle tutayım değil. G305 var yer yer parmak uçlarıyla tutuyorum yer yer eli komple oturtuyorum. Bu tamamen kullanımına kalmış birşey.

Bence bu standartlara göre değil nasıl rahat ediyorsan öyle tutmalısın. Bilmem şu şöyle tutuyor bende öyle tutayım değil. G305 var yer yer parmak uçlarıyla tutuyorum yer yer eli komple oturtuyorum. Bu tamamen kullanımına kalmış birşey.
ben genelleme anlattım ama 23cm eli olan insana gelip g305 kullandiramazsin mesela, griplere gelecek olursak envai Çeşit tutabiliyorum oyunda raunt esnasında bile 2 3 farklı grip kullandığım oluyor yani o konuda katılıyorum ama bir standartı olduğu gerçeği var.

ben genelleme anlattım ama 23cm eli olan insana gelip g305 kullandiramazsin mesela, griplere gelecek olursak envai Çeşit tutabiliyorum oyunda raunt esnasında bile 2 3 farklı grip kullandığım oluyor yani o konuda katılıyorum ama bir standartı olduğu gerçeği var.
Tabi ki de tutuş pozisyonları var. Buna bir sözüm yok. Zaten varıpta elimi çevireyim de öyle tutayım olmaz. Mesela bak bu da bir tutuş. :D

1651754816882.png

Geri
Yukarı