Logitech G102 hassassiyeti değişiyor

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
G102 farem var. Son 1 haftadır başıma gelmeyen kalmadı desem yeridir. Her kalktığımda farklı bir hassasiyet varmış gibi oynuyorum. CS:GO içi 1.2 mouse 800DPI oynuyorum. Fakat şu an aşırı derecede hassasiyette bozulma var. Bazen yavaşlıyor, bazen hızlanıyor. RAW input açık şekilde oynuyorum yani her yere eşit dönmesi lazım ama öyle değil. Garanti ile nasıl iletişime geçebilirim? Yenisini gönderirler mi?

Hassasiyette her değişim hissettiğinizde Logitech'in yazılımını açıp o anki DPI değerine bakar mısınız?
800dpi sabit fakat oyunda çok kötü bir hassasiyet deneyimi var bu mouse'u bir kaç aydır kullanıyorum hep aynı ayarlarda oynadım. Bu 1 haftadır hassasiyetimde çok kötü ilerleme var. Masaüstünde bile öyle

800dpi sabit fakat oyunda çok kötü bir hassasiyet deneyimi var bu mouse'u bir kaç aydır kullanıyorum hep aynı ayarlarda oynadım. Bu 1 haftadır hassasiyetimde çok kötü ilerleme var. Masaüstünde bile öyle
Bilemedim hocam eğer önceki zamanlardan farklı bir şey yapmadıysanız garantiye gönderin, herhangi bir sorun varsa hallederler.

Ben 1 yıldan uzun süredir G102 Prodigy modelini kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. Fareye hiç sıvı temas etti mi?
Eğer sizinki Lightsync versiyonuysa sensörden dolayı bir problem olabilir çünkü yanlış hatırlamıyorsam bu modelde Prodigy modelindekine göre iyi olmayan bir sensör kullanılıyordu.

Ben 1 yıldan uzun süredir G102 Prodigy modelini kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. Fareye hiç sıvı temas etti mi?
Eğer sizinki Lightsync versiyonuysa sensörden dolayı bir problem olabilir çünkü yanlış hatırlamıyorsam bu modelde Prodigy modelindekine göre iyi olmayan bir sensör kullanılıyordu.
Lightsync modeli evet
Üründe tamir edilemeyecek bir arıza varsa olabilir evet ama kullanıcı hatası olmaması gerek.
Ben bir şey yapmadım ürüne, kendiliğinden böyle oldu

Geri
Yukarı