Logitech G102 iyi mi?

Lightsync'de kronik sorun yok. Prodigy serisinde vardı. Ezbere konuşmayın. 2 yıla yakın kullandım fareyi. Küçük eliniz varsa fiyatına göre çok iyi. Rainbow'da Diamond'a bu fare çıkarmıştı beni :D

Bizzat çöpe attığım ürün. Birer almıştık biraderle. Mesaj kasmak için bunlara gerek yok. Şimdi ben sana cevap vereceğim. Sen bana derken güzel taktik.

Bizzat çöpe attığım ürün. Birer almıştık biraderle. Mesaj kasmak için bunlara gerek yok. Şimdi ben sana cevap vereceğim. Sen bana derken güzel taktik.

1 sene kullandım bunu, ayrıca toptanımız güzel fiyat verdi diye çalıştığım özel okulun bilgisayar sınıfına bile bundan aldık, ürünlere hiçbir şey olmadı, seninki bozuldu diye kronik sorunlu değil bu fare gayet iyi.

1 sene kullandım bunu, ayrıca toptanımız güzel fiyat verdi diye çalıştığım özel okulun bilgisayar sınıfına bile bundan aldık, ürünlere hiçbir şey olmadı, seninki bozuldu diye kronik sorunlu değil bu fare gayet iyi.

Bak hocam 2 tane aldım. @mustaine ve sen gibi olumlu yorum yapan arkadaşlara güvendim. Sonuç hüsran.

Bak hocam 2 tane aldım. @mustaine ve sen gibi olumlu yorum yapan arkadaşlara güvendim. Sonuç hüsran.

Eee, olabilir. Teknoloji şans işi, ben koca bilgisayar atölyesine bunlardan doldurdum, hiç sorun çıkmadı, o zaman bana göre de kusursuz bir model.

Bana ne birader, istediğin fareyi al kullan ben sana al mı diyorum? Ben kullandım, çevreme de önerdim sorunsuzdu.

Geri
Yukarı