Logitech G102 Lightsync sağ tıktan yay sesi geliyor

Cranialis

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi bu akşam sağ tıktan yay sesi gelmeye başladı ve bu ses LoL'de beni oldukça rahatsız ediyor. Ürünü Amazon'dan almıştım sizce Logitech desteğe mi yazmalıyım Amazon'a mı?

Alalı 6 ay oldu neredeyse. İade edemem belki ama değişim yaparlar sanırım.
İade ve ya değişim isteyin hatta bence iade edin. Sensör olarak çok iyi bir mouse değil. 120ips 20G sensörü var. İade edip bütçeyi yükseltip daha iyi bir mouse alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sensör olarak çok iyi bir mouse değil. 120ips 20G sensörü var. İade edip bütçeyi yükseltip daha iyi bir mouse alabilirsiniz.
Açıkçası sensör falan pek umrumda değil herkes böyle söylemesine rağmen sensöründe bir sorun göremedim oyunumda sorun çıkartmadığı sürece bu daha iyi şu daha iyi demenizin benim için bir anlamı yok. Ergonomisi vs. benim için iyi ve bu mouse a artık alıştığım için değiştirmek istemiyorum pek.

Açıkçası sensör falan pek umrumda değil herkes böyle söylemesine rağmen sensöründe bir sorun göremedim oyunumda sorun çıkartmadığı sürece bu daha iyi şu daha iyi demenizin benim için bir anlamı yok. Ergonomisi vs. benim için iyi ve bu mouse a artık alıştığım için değiştirmek istemiyorum pek.
O mouse ile fps oyununda hızlı harketler yaparsanız ve ya flick atarsanız takılır yani FPS oynuyorsanzı bence değiştirin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı