Logitech G102 Prodigy İncelemesi

TayoO_

Kilopat
Daha fazla  
1.png
2.png
3.png
4.jpg

Hepinize merhabalar. Öncelikle ben bu mousedan önce Razer Deathadder Elite düşünüyordum ve sonra pahalı olduğu kararına vardım ve bu mouseyi aldım, Razer Deathadder Elite iyi ki de almamışım gerçekten çünkü bu bana yetiyor.

Sağ el için olan mousenin fiyatı ortalama 120 TL. Örgü bir kablo yok ama özen gösterirseniz yıpranmaz diye düşünüyorum. Hafif bir mouse CS:GO tarzı oyuncularda hafifliğinden dolayı refleks vuruşlarınıza yardımcı olabilir. Mousenin sol tarafında zaten bir çok farede olan ileri geri tuşları var bunlara istediğiniz gibi Logitech Gaming Software'dan atama yapabiliyorsunuz.

Sensör olarak 200-6.000 DPI optik sensör ve ben beğendim, Rival 100 den iyi örneğin. Logitech Gaming Software ile 16,8 milyon renkle özelleştirilebilir RGB aydınlatmaya sahip. Ve gerçekten yumuşak tıklanıyor.10 milyon da tıklama ömrü var.

Tutuş şekli olarak hepsine uygun ama palm gripte belki rahat edemeyenler olabilir, diğerli içinse çok rahat bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir inceleme olmuş ben palm grip tuttuğum için sıkıntı orada başlıyor g102 claw grip pençe şekline uygun bir mouse o yüzden kafam karışık rival 100 palm grip e uyumlu olduğu için onu alacağım gibi.

Hocam napayım ya ? aklımda bi Rival 100 var birde g102 var g102i sırf claw pençe tutuşuna uygun diye almıyorum ben palm grip şeklinde tutuyorum napmalıyım? biriniz tam tersi palma uygun diyorsunuz biriniz clawa uygun diyorsunuz?
Bu mouse palma uygun değil belki elin küçükse bir ihtimal ama orta veya büyük elin varsa serçe parmağı dışta kalıyor çünkü sağ tarafın içe doğru kıvrımı var, clawa ve fingertipe ise uygun. Benim sana tavsiyem bir mağazada denemen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı