Logitech G102 Prodigy nasıldır?

threadsares

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'da E-spor kasmak için bilgisayarım hazır ancak oyuncu ekipmanlarımı daha almadım. Mouse olarak başlıkta gördüğünüz mouse'u almayı düşünüyorum. Sizin görüşünüz nedir? Bu mouse e-spor için uygun mudur? Ve SteelSeries Rival 100 gibi hızlı reaksiyonlara tepki verme sorunu var mı? Çünkü Rival 100'de ve bazı başka mouselarda arkamı dönmem gerektiğinde dönemiyordum algılamıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizdeki modelde problem var ben 1 seneden uzun süredir kullanıyorum daha hiçbir sorunla karşılaşmadım. G102 ile Rival 100 arasında çok bir fark yok G102' nin sensörü bir tık daha iyi ama tuşları kötü E-Spor için pek tavsiye etmem sonuçta günde saatlerce kullanılacak tuşları çok çabuk bozulacaktır. Elinizdeki Rival 100' ü servise gönderebilirsiniz eğer illa alıcaksanız biraz üst modeller bakınız o fiyatlarda kusursuz fareler yok ne yazık ki. 200tl' ye kadar olan farelerin neredeyse hepsinin kaldırma mesafesi fazla yüksek buda problem yaşatabiliyor Zowie fare alabilirsiniz 2. el. Ben 1 sene Rival 100, 7 ay Rival 300 kullandım fiyatlarına göre rakipsiz fareler neredeyse, şuan Zowie EC2A kullanıyorum kullandığım en iyi ve stabil fare diyebilirim. E-Spor için Zowie' den şaşma derim :).

Rival 300 tavsiyemdir. Bütçeniz nedir? E-Spor oyunlarını oynuyorsunuz galiba...

Rival 300 tavsiyemdir. Bütçeniz nedir? E-Spor oyunlarını oynuyorsunuz galiba...
Aslında çok fazla bütçem olmadığı için bu mouse'u yavmıştım Bütçem 200TL yaklaşık. Evet profesyonel seviyede CS:GO oynuyorum

Rival 300 olabilir. Dediğiniz mouse indirim bitmedi ise D&R sitesinde 60 TL.
D&R'da indirim bitti ne yazık ki.

10 lira daha fazla verir yeni kutu alırım hocam :D Ayrıca alacak olsam da bütçem yok
LOGITECH G502 GAMING MOUSE
Valla Logitech çekilişinden kazandım 2 tane birini satıyorum öyle duruyor sadece satmasam da zarar değil :) En son 400 TL bandında görmüştüm. Dolar yükselirse alıcı bulurum heralde daha altına vermek istemiyorum paraya ihtiyacım yok zaten :)
Bu arada benimki RGB attığınız sadece mavi renk.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı