Logitech G102 vs. Steelseries Rival 110

FPS için bence G102 almalısın. Hem küçük yapısı sayesinde eline rahatça oturur ve rahatça haraket ettirirsin. Rival 110, G102'ye kıyasla azcık daha büyüktür. Ben olsam düşünmeden G102' alırım. Size de öneririm.

G102 kullanıyorum, gayet memnunum. Tavsiye ederim, boyutu da ne çok küçük ne çok büyük tam ideal bence. Eğer deneme şansınız varsa teknoloji mağazalarından birinde 2'sini de deneyin derim. Hangisi elinize daha rahat oturursa onu alın. 2'si de kaliteli markalar.

Peki Logitech G302 var o nasıldır?
Kalite manasında soruyorsan diğer 2'si gibi kalitelidir. Kullanım açısından soruyorsan orasını denemeden bilemeyiz, ayrıca kişiden kişiye göre de değişir. Bence sen dediğimi yap, git bir teknoloji mağazasına hepsini elle, kurcala hangisi eline tam oturuyorsa, hangisini beğendiysen onu al. 100-150 TL az para değil sonuçta.

Kalite manasında soruyorsan diğer 2'si gibi kalitelidir. Kullanım açısından soruyorsan orasını denemeden bilemeyiz, ayrıca kişiden kişiye göre de değişir. Bence sen dediğimi yap, git bir teknoloji mağazasına hepsini elle, kurcala hangisi eline tam oturuyorsa, hangisini beğendiysen onu al. 100-150 TL az para değil sonuçta.

Tamam sağol denerim

G102 Kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. Daha güncel bir fare ve geçen aylarda güncelleme gelerek 200-8000 DPİ oldu. 8000 DPİ kim kullanıcak orası ayrı bir konu... G102'nin tasarımı sadece ve şık aydınlatması da o şekilde. Yinede kişisel bir seçim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı