Logitech G102 vs SteelSeries Rival 3

whynotbro

Hectopat
Arkadaşlar normalde Logitech G102 alacaktım ama bütçemi biraz aşarak SteelSeries Rival 3 alabilirim. Arasında çok büyük fark olur mu SteelSeries almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'a yüklenen son videodaki mouse'u almayı düşünüyorum. Sen de bir bak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar normalde Logitech G102 alacaktım ama bütçemi biraz aşarak SteelSeries Rival 3 alabilirim. Arasında çok büyük fark olur mu SteelSeries almaya değer mi?
Rival 3'de ve aynı sensörü kullanan Razer Viper Mini,Razer DeathAdder V2 Mini farelerinde LOD sorunu var FPS oyunları oynuyorsan bu farelerden uzak dur.

Valorant oynuyorum FPS oyunu çok sıkıntı çıkarır mı değiştireyim mi aldım artık Rival3 iade etmeli miyim hangi fare önerirsiniz?

İade hakkın varsa iade edebilirsin ayrıca Max bütçen ve el ölçülerin nedir ve fareyi nasıl kullanıyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen bir öneride bulunabilirim.

Lod sorunu tam olarak nedir açıklar mısınız? Çok büyük problem mi?

Fareyi kaldırdığında farenin hareket etmemesi gerekiyor ama lift of distance yani lod problemi olduğu için fare hareket etmeye devam ediyor FPS oyunlarında adamın üstüne nişangahı getirebilmek için fareyi hareket ettirirsen fare gitmek isteğin yere gitmeycektir yani bu büyük bir sorun.

Geri
Yukarı