Logitech G103 incelemesi

Geçen sene aldığım G103'ü inceliyorum. Yaptığım incelemeler hep geç oluyor.
Nedeni sorun varsa test etmem. Şuana kadar klavyede herhangi bir sorun olmadı.

Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock veya Gaming tuşuna basıldığını görebilirsiniz.

Oyun için en çok kullanılan tuşlar kırmızı renkli. Karanlıkta az da olsa işe yarıyor.

Elinizin daha rahat durabilmesi için özel takılıp çıkarılabilir ekipman.

Her zamanki gibi klavyenin yükseklik seviyesini ayarlamak için 2 tane ayak.

Altı tane programlanabilir G tuşu. Bu tuşları Logitech Gaming Software ile programlayabilirsiniz.

Gaming tuşu yanlışlık Windows tuşuna basıp bizi oyundan atmayı önler. Bu tuş açıkken Windows tuşunu kullanamazsınız.

Ürünün iyi ve kötü yönleri:

+ 6 tane proglamana bilir tuş bulunması.
+ Gaming tuşu ile oyundan Windows tuşuna bassak bile çıkmamamız.
+ Karanlıkta az da olsa gözüken kırmızı tuşlar.
+ Elimizin daha rahat durmasını sağlayan ekipman.

- Programlanabilir G tuşları birbirine daha yakın olsaydı daha iyi olurdu.
- Aydınlatma ile klavye daha rahat kullanılırdı.

İyi sosyaller.

Bende bu ürünü kullanıyorum ama windows tuşu kilitlemeyi bilmiyordum teşekkürler zaten ürünü 1 hafta önce almıştım daha anca alışabildim tuşlarına. G tuşlarını çok fazla kullanmadım ama denemek için lol de birkaç hareketi ayarladım. Gayette iyi çalışıyor. +1

5-6 ay önce almıştım, yazılımını ve programlanabilir tuşların çalışma mantığını beğenmedim. A4 Tech yazılımı çok daha güzel ve kullanışlı.
Not: Klavyenin programı açık olmadan programlanabilir tuşları kullanamazsınız. A4 Tech de bu geçerli değil.

Fiyatını hak ediyor mu sizce? Tuş sesleri nasıl geceleri?

Bence fazla değil ama kulaklık kullandığım için olabilir Ben bir şey söylemeyeyim arkadaşlar yazsınlar.

Fiyatını hak ediyor mu sizce? Tuş sesleri nasıl geceleri?

Şu an fiyatı artmış. Bugünkü fiyatını hak etmiyor. Ama geçen sene 54 TL'ydi bence bu fiyata en iyi alınacak klavyeydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, 51 liraya Kliksa'da buldum da stokta yok. 70 lira biraz fazla.

Ürünü rahatlıkla 45-55 liraya bulabilirsiniz. Sadece biraz dolaşmanız araştırmanız yeterli.
X7 g800v kullanıyorum klavyem bozulursa büyük ihtimalle ben de bu klavyeyi alacam bakalım nasıl

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…