Logitech G203 alınır mı?

yunuss_pasamm

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben Logitech G203 almayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. O yüzden buraya danışmak istedim.

Mousenin ele oturması nasıl?

Dayanıklı mı?

Oyunlardaki tepkimesi nasıl?

Alt tarafta bulunan plastikler dayanıklı mı?

Kablo dayanıklığı nasıl?

vb. lütfen görüşlerinizi eksik etmeyin iyi günler.

Alınır. Gayet iyi fare. Fakat el boyutunuzu, tutuş şeklinizi ve bütçenizi de belirtirseniz başka önerilerde de bulunabiliriz.

Öncelikle dayanıklı olduğunu söyleyeyim. Eğer büyük mouse kullanmaya alışıksanız mouse çok küçük geliyor. Ben küçük mouse sevmediğimden pek sevmedim G203'ü açıkçası. O fiyata alınabilecek en iyi mouselardan bir tanesi. Öneririm.

Herkese merhaba. Ben Logitech G203 almayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. O yüzden buraya danışmak istedim.

Dayanıklı mı?

Kablo dayanıklığı nasıl?

Ben kullanıyorum eğer ki eliniz küçükse biraz arka kısım tombul olduğu için rahatsız edebilir fakat Omron Switch'ler o kadar rahat ve kolay basılıyor ki Minecraft'ta eski farem olan Everest SGM X7 Pro ile 11 cps yaparken Logitech G203 ile 15 cps yapabiliyorum ve CS:GO'da ani hareketlere karşı efsane.

Şahsen favorim olan mouse, çok oyun oynayan birisi değilim ama her türlü alanda bana cuk oturuyor bu mouse, fanboy değilim şey etmeyin :)

Kesinlikle alınır, özellikle elin benim gibi tombulsa, çünkü küçük bir mouse ama rahat oturuyor ele. Tek kötü yönü aşırı terletiyor, yani Everest'in o dandik mouse'ları bile o kadar terletmiyordu beni. Bu arada küçük bir mouse ama hafif değil, ağırlığı gayet iyi.

Dayanıklı mı?

Kablo dayanıklığı nasıl?

Mouse biraz küçük, yani eliniz büyükse sıkıntı yaratabilir. Dayanıklılığı olsun oyunlardaki hızı olsun her şeyi mükemmel olan bir mouse. Elinize uygunsa şiddetle tavsiye ediyorum :D.
Edit: Ağırlığı 85 gram yazmayı unutmuşum.

Ben kullanıyorum eğer ki eliniz küçükse biraz arka kısım tombul olduğu için rahatsız edebilir fakat Omron Switch'ler o kadar rahat ve kolay basılıyor ki Minecraft'ta eski farem olan Everest sgm X7 Pro ile 11 cps yaparken Logitech G203 ile 15 cps yapabiliyorum ve CS:GO'da ani hareketlere karşı efsane.

Minecraft 15 cps ile herkesi öldürebiliyor muydun? Ayrıca jitter butterfly ve drag için uygunum. Öğrensem alışamam yapabilir miyim? PvP için iyi bir mouse mu ben alacağım da.

Geri
Yukarı