Logitech G203 Lightsync ve G102 Lightsync modellerinde mercury model kullanılıyor olabilir mi?

Luser 2

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce Logitech G102 Lightsync ve Logitech G203 Lightsync sensörünün mercury olmadığı ve AM010 adlı ucuz bir sensör kullanıldığı belirtilmişti ancak mousenin içi aynen böyle gözüküyor ve içinde mercury yazısı yazıyor g102 mercury sensor info ve bu videoda da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çakma siyah Logitech G102 Lightsync olduğunu görüyorsunuz içinde AM010 adlı ucuz bir sensör olması çakma bir Logitech G102 Lightsync olmasıdır ben anlam veremedim bu konuya sizin düşünceleriniz nelerdir sizce Logitech G203 Lightsync'de Prodigy modelinde kullanıldığı mercury sensörü var mıdır?

Son düzenleme:
Hmm Logitech G203 Lightsync fiyatında önerecek mouse var mı?

:D Logitech G203'den sonra bu fareyi düşünüyordum olsun bu da iyidir. Peki başka var mı önereceğin bir de bu mousenin ergonomisi iyi midir (mouseleri pençe tutuşu gibi kullanıyorum)

Peki başka var mı önereceğin?
Bir de bu mouse'un ergonomisi iyi midir?
Evet.

Evet.
Hocam birde logitech'in Hero 25K sensörlü çirkin bi mouseu vardı onu da önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı