Logitech G203 LS nereden alınmalı?

Katar Pro'nun sensörü daha iyi diye duymuştum bir bilginiz var mı acaba?

Onun sensörü PWM3327'den bir tık daha iyi özel bir sensör. Tabii bütçe varsa o alınmalı.
Neden olduğunu söylerseniz fikrim değişebilir? Rica etsem nedenini söyler misiniz?

Yani örgü kablolu, içinden yedek Skatez çıkan, sensörü çooook daha iyi, eşit IPS değerine sahip bir fareyi daha ucuza bulmuşken kaçırmayın derim. Tabii sizin paranız sizin kararınız.

Ben MediaMarkt'an aldım aynı fareyi 6-7 aydır kullanıyorum. hiçbir sıkıntı olmadı. Kargo aynı mı bilmem ama kolay gelsin kargo ile gelmişti bana. Kutusunda bir hasar yoktu. Hızlı gelmişti.

Onun sensörü PWM3327'den bir tık daha iyi özel bir sensör. Tabii bütçe varsa o alınmalı.

Yani örgü kablolu, içinden yedek Skatez çıkan, sensörü çooook daha iyi, eşit IPS değerine sahip bir fareyi daha ucuza bulmuşken kaçırmayın derim. Tabii sizin paranız sizin kararınız.
G203 plastik ama her örgü de kaliteli olmuyor ki hocam. Sensör olarak da G203 te PWM 3327 dengi bir sensör var.

G203 plastik ama her örgü de kaliteli olmuyor ki hocam. Sensör olarak da G203'te PWM 3327 dengi bir sensör var.

Her örgü kaliteli oluyor demedim. Ama örgü plastikten daha iyidir.

Logitech hepimizi kandırdı hocam, içinde PWM3327 dengi bir sensör olduğunu zannediyorduk biz de. Ancak sonradan içinde 10 yıllık Avago AM010 isimli eski bir sensör olduğu ortaya çıktı. :D

Geri
Yukarı